1. sezgi
 2. "hiç çalışanla çalışmayan bir olur mu?" sorusuna evet denilecek sınavdır.
 3. 167 gün 18 saat 20 dakika kalmış sınavdır.ben burada bu başlığı açarken beni eleyen rakiplerim umarım sınav günü uyanamazsınız.burada bunu okuyan rakiplerim ise sizi seviyorum.
 4. sınav ücreti 60 tl olarak belirlenmiş ve her lys sınavı için 40tl buna ilaveden yerleştirme ücreti olarak 15tl başvuru hizmet ücreti olarak 5tl ve şifre edinme ücreti olarak 5 tl isteniyor.bütün puan türlerinde sınava girmek istiyorsanız (dil sınavı hariç) toplam sınav ücreti size 245tl oluyor.biz mi sınava giriyoruz yoksa ösym mi bize giriyor belli değil.
 5. girecek olan tüm youserlara başarılar diliyorum. siz sınavı kazanmayın, sınav sizi kazansın. ayrıca kimse sizi test etmeye kalkmasın11!!1!! normalde kalkamaz zaten ama bi kerelik olsun bi şey olmaz ehe :)

  bu karikatür de size gelsin. ben de salon başkanı olarak belki birinizin yanında olucam. herkesi güler yüzle karşılıcam merak etmeyin :)
 6. sınavdan önce öğrencilerin dakikalarla yıllarını kaybettiği, görüntülere ve yaşananlara üzüldüğüm ama girmediğim bir sınav...
 7. benim zamanınımda da vardı yukarıdaki tipitipler. sınavdan önce ve sınavdan sonra hiç çalışmadan ilk 50 bini garantilediklerini nedensizce belirtme ihtiyacı hissederler. gerçi ben hala durumun nedenini anlayamadığımdan bu kişilerin doğru söyleyip söylemediklerini de anlayamadım hiç.
  sınava gireceklere başarılar diliyorum.
  sde
 8. 1 dakikada çözülmesi istenen matematik sorularını 2 dakikada okuyup idrak edemediğim sınavdır.
  kup
 9. istediğim bölümü 0.02 gibi komik bir kusuratla kaçırınca altına pişman olacağım bölümler yazmadığımdan mezuna kaldım. ygs ye şu kadar gün kaldı diyerek kendimi geçen yıl da kasmadım bu yıl da kasmiyorum. önemli olan lys sözü bir mit değil gerçektir efendim, ygs nin kölesi olmayın.

  şimdiden mezuna kalacağım falan da demeyin, lys1 e girmeye on dakika kala elimden formül kitabını bıraktım, bir toplam çarpım konusundan soruyu da cebe attım.

  yarışmacı arkadaşlara başarılar, direniyoruz. (tm'yim)
 10. sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum.

  sınav sonucu her ne olursa olsun asla ve asla bırakmayın. önceki temponuzdan bir basamak yukarıda çalışmaya devam edin, göreceksiniz faydasını.
  lys daha önemli değil ama yüzde olarak daha etkili, üstelik standart sapması çok yüksek. ayrıca ygsden sonra lys yi bırakmadan çalışanlar çok az, hemi de alan söz konusu olduğu için de katılım daha az.
  bu tavsiyeden daha önemlisi de, istediğiniz bölümü kazanıp, okurken mutsuz olabilir yahut okul bitince işsiz kalabilir ya da bölümünüzle çok alakasız işlere sahip olabilirsiniz. bu yüzden kendinizi bir hedefe aşırı odaklamayın, hayırlısını isteyin.
  her şeyi kendiniz için yapın, mutlu olmak için, içinizde kalmaması için, bir şeyler başararak daha fazlasını yapacak gücü bulmak için. ya da kendinizce sebepleriniz için.
  sınav bok, sistem kötü amma eleştirsek de mahkumuz. bunu başarı ya da başarısızlık olarak görmek şahsi fikrinize kalmış.
  gazanız mübarek ola. gülücük.