1. "hiç çalışanla çalışmayan bir olur mu?" sorusuna evet denilecek sınavdır.
 2. girecek olan tüm youserlara başarılar diliyorum. siz sınavı kazanmayın, sınav sizi kazansın. ayrıca kimse sizi test etmeye kalkmasın11!!1!! normalde kalkamaz zaten ama bi kerelik olsun bi şey olmaz ehe :)

  bu karikatür de size gelsin. ben de salon başkanı olarak belki birinizin yanında olucam. herkesi güler yüzle karşılıcam merak etmeyin :)
 3. sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum.

  sınav sonucu her ne olursa olsun asla ve asla bırakmayın. önceki temponuzdan bir basamak yukarıda çalışmaya devam edin, göreceksiniz faydasını.
  lys daha önemli değil ama yüzde olarak daha etkili, üstelik standart sapması çok yüksek. ayrıca ygsden sonra lys yi bırakmadan çalışanlar çok az, hemi de alan söz konusu olduğu için de katılım daha az.
  bu tavsiyeden daha önemlisi de, istediğiniz bölümü kazanıp, okurken mutsuz olabilir yahut okul bitince işsiz kalabilir ya da bölümünüzle çok alakasız işlere sahip olabilirsiniz. bu yüzden kendinizi bir hedefe aşırı odaklamayın, hayırlısını isteyin.
  her şeyi kendiniz için yapın, mutlu olmak için, içinizde kalmaması için, bir şeyler başararak daha fazlasını yapacak gücü bulmak için. ya da kendinizce sebepleriniz için.
  sınav bok, sistem kötü amma eleştirsek de mahkumuz. bunu başarı ya da başarısızlık olarak görmek şahsi fikrinize kalmış.
  gazanız mübarek ola. gülücük.
 4. geliyor gönlümün efendisi.
 5. beklediğimden çok daha kolay bir sınavdı. türkçe paragraf devam ettirme ve matematik problem sorularının anlamsız uzunluğu olmasa çok daha iyi olabilirdi.coğrafya harita soruları kolaydı fende de birkaç soru vardı ki sanki "alın aq geri zekalıları alın biraz net." der gibi kolay idi.din çözerken de gıybet sorusunu görünce "gıybeeet çekemiyorlar biziii" diye şarkıya girmesem çok daha iyi olacaktı...
 6. bir sorunun üzerinde kalem oynatmadan 5-7 saniye düşünüyorsanız o soruyu atlayın, sonra çözersiniz diye tavsiye vereceğim sınav... maksat tempo hiç düşmesin.

  çok işe yarıyor. bir düşünün.
 7. hayır ağlamıyorum, gözüme naneli şeker kaçtı.
 8. güzel sildiler, aynen.
 9. 1 dakikada çözülmesi istenen matematik sorularını 2 dakikada okuyup idrak edemediğim sınavdır.
  kup