1. şarkı söylemek hayatımın büyük bir çoğunluğunu kapladığı için yolda da yaptığım eylemdir.
  kafam bir radyo gibi sevdiğim şarkıyı dinlemiyor âdeta yaşıyorum.
  yolda da bu yüzden hep şarkı söylerim.
  izmir'de pek sıkıntı olmuyor.
  gündüz çok gürültülü olduğu için ses gitmiyor zaten.
  akşamları da mırıldanarak söylersen bir sıkıntı olmuyor.
 2. 2.öğretim olmanın vermiş olduğu yetkiye dayanarak,gece yarısı tehlikeli adana sokaklarında-gurbet ellerde- ellerim cebimde,korkuyu hafifletsin diye sık sık gerçekleştirdiğim durumdur.
  eale
 3. ben de yaparım genelde hatta bazen klip çekiliyormuş hissi yaratırım sağa sola göz süzmeler efendim, kaldırımdan ağır çekimde atlamalar filan .ben de kendi hayatımın yıldızıyım sonuçta di mi ama.
 4. bir nevi ücretsiz konser vermektir. yaparım rahatsız olan varsa da susarım, nolmuş yani ?
 5. severek yaptığım eylemdir.

  daha bugün servise james'in just like fred astaire adlı şarkısını dinleyerek ve yüzde 90'ını ezberden söyleyerek gittim, hiç de pişman değilim ki sesim de öyle bülbül modda değil.

  hatta bunun bir üst versiyonu o şarkıyı dinlerken ritme göre dans etmektir, zevklidir, keyiflidir.
 6. çekinmeden, yüksek sesle.. yolda söyleyen olursa da eşlik ederim. içten gelen, samimi kalan, bir elin parmağı kadar duygu kalmışsa biri de budur.
 7. bursa'da olduğum zamanlar çok yaparım. oturduğum çevrede sokaklar çok kalabalık olmadığı için pentagramdan megadethten bile güzide şarkıları rahat rahat söylerek yürürüm. istanbul'dayken de beşiktaş meydan, istiklal caddesi neresi olursa olsun fark etmez. kalabalık her yerde rahat rahat söylüyorum. ama yolda şarkı söyleyerek yürüyen kimseye denk gelmedim şimdiye kadar. denk gelmeyi çok isterim halbuki. yürürken insanlar hangi şarkıları kafalarından geçirirler falan bilmek isterdim. ben kulaklıkla müzik dinlesem bile hafiften bir ritim tutarım -istemli ya da istemsiz-. insanlar onu bile yapmıyor.
  jimi
 8. çok severim, gece yürürken bir numaralı aktivitem. bağırarak değil tabi kimseyi rahatsız etmek istemem ama yanımdan geçenlere aldırdığımı da söyleyemem.
 9. anı yaşayan, müziği dinlemekle yetinmeyip hissedenlerin yapacağı iştir. bunu özellikle kafasında benim gibi kulaklıkla yaşayanlar için söylüyorum. gece de gündüz de hayatı notalarda yaşarsın. ne de olsa müzik ruhun gıdasıdır.