youreads ankara zirvesi - youreads 1. olsa ne güzel olur derken, neden yapmıyoruz dedik. evvela bir katılımı görmek ve önerileri almak istiyoruz. bu sebeple mekan ve tarih konusundaki öneriler için bir mesaj uzağınızdayım.
  not: biz derken ben ve birkaç badim.
 2. desteklediğim zirve.

  öneriler başlık altında da paylaşılırsa hem daha çok insana ulaşılır hem de başlık canlı tutulmuş olur. bence tarih en erken 2 hafta sonra olmalı. mekan önerim ise bahçeli.
 3. kale'de toplanacaksanız at pazarı tarafındaki sura çıkmanızı çok isterim. ankara'daki son evim orayı görürdü. elektrik idaresi'nin sıhhiye'deki ofisinde veznelerin arkasında yer alan muazzam fotoğraf muhtemelen o surdan çekilmiş. anlayın işte, bendeki yeri ayrı, kırmayın bu bebeyi.
  mutlu
 4. 14 kasım 2015 cumartesi günü saat 19:00'da yapmayı düşündüğümüz zirve. ulaşım her yere kolay olduğu için kızılay daha iyi olur diye düşündük. mekan konusunda da bir netlik olmamakla birlikte ardıç olabilir. - halen öneride bulunabilirsiniz- bir de tabii ki kişi sayısı önemli ona göre rezervasyon yapılacağı için gelecek olanlar mesajla veya başlık altına yazarak bildirirlerse çok güzel olur.^:kendinize iyi bakın ^
 5. ankara'daki ilk cumartesimde katılacağım zirve.
  d.
 6. bir aksilik olmazsa katılmayı düşündüğüm zirve.
 7. katılacağım zirve.
 8. benim de katılacağım zirvedir.
 9. benim de katılacağım zirve
 10. youreads'teki ilk arkadaşımın ev sahipliğinde geçeceğinden katılmak için sabırsızlandığım zirve.

  edit: ben bu oyunu bozarım.^:swh^
  edit 2: "birbirimizi nasıl tanıyacağız? " diye sorulmuş. daha önceden tanışan ya da arkadaş olan youserler var, diğerleriyle de tanıma konusunda sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum. en kötü: "merhaba, youreads?" diye sorup masaya yanaşılabilir.^:swh^