youreads c3 sohbet kanalı - youreads 1. Geçen yazdığım bir öneri üzerine @abi ile biraz mesajlaştık. Öneri: #50611 İzahı da şöyle. Önerim kısaca üyelerin istedikleri zaman bağlanıp sesli sohbet edebileceği bir platform sahibi olmak. genelde online, multiplayer oyuncuların böyle alışkanlıkları vardır ama burada da yapılabilir diye düşündüm.

  amacı üyelerin iletişimi kolaylaştırmak, tanışmak, sosyalleşmek, sohbet etmek isteyenlere bir platform sağlamak öncelikle. Bu sürdürülebilir hale geldikten sonra açılacak kanallarla misal o ay okunan kitap hakkında daha organize ve planlı sohbetler, sanat ve dalları konularındaki çeşitli mülahazalar vs diye sitedeki gibi kanallar açılıp daha özel konulara yönelik iletişim imkanı sunulabilir diye düşündüm.

  ücretli platformlar olduğu gibi ücretsiz yerler de var. kısa bir web araması sonrasında bir tane ücretsiz buldum ve youreads.net diye bir de kanal açtım. konuyu mahsus anket olarak açtım. yazarların ilgilisini görmek, sonra da dileyenlerle deneme yapabiliriz dedim.

  evet ne diyorsunuz?

  edit: programın adresi: http://www.downloadc3.com/

  bakayım nedir diyenler, siteye girip sözlük nickleri ile kullanıcı adı aldıktan sonra youreads.net kanalına bağlanabilir. teknik yardıma ihtiyaç duyarsanız mesaj atabilirsiniz.

  edit: ekran görüntülerindeki simgelerden arama yapabilirsiniz.

  https://onedrive.live.com/redir?resid=A5F3BF069ACEB6BC!81503&authkey=!ANQo8BkOG4k2RBA&ithint=folder%2c

  channels kısmına gelip arayacaksınız.