youreads ekşi sözlük'e dönmesin diyen yazar iticiliği - youreads 1. olmayandir. adamlar sonuna kadar hakli. biz eksi'den ne amacla geldik buraya? burayi da mi eksi'ye benzetmek icin geldik, yoksa onun olamayacagi seyler yuzunden buradayiz?

  degerini bilmek lazim buranin.
 2. ekşiyi bıraktıktan sonra youreads e geldiysek, düzgün ortamı ve doğru işleyen mekanizması yüzünden geldik. burayı bu şekliyle koruyup daha ileriye götürmeyeceksek arkadaşım kusura bakma da ekşide onay beklemekten sıkılıp buraya geldiğini anlarım ben, ekşideki yanlışlara tepki olarak entrylerini silip gelen bir üye olduğunu değil.
 3. ortadoğu'dan uzak duralım, aman ali rıza bey laikliğimiz kaçmasın diyen chp'li arkadaşlardaki kaygının benzerini dile getiren arkadaşların durumudur. zamanında laikliğin üzerine titreyen adamlarla dalga geçilip, itici denmişti şu an durum ortada. aman diyeyim aynı gaflete düşmeyelim uyarıları ciddiye alaım.

  etacarinae'den sosyal mesajları dinlediniz.
 4. youreads önce bir ekşisözlük olsun, dönmesine sonra bakarız diyerek savuşturulacak önerme.

  medya etkisi, görüntülenme sayısı, yazar adedi gibi konularda ekşi sözlük gibi bir dev karşısında dururken, hem eski youreads yazarlarının hem de biz yeni gelenlerin daha çok bilgi yüklü entry girerek, medyada daha fazla söz sahibi olmamız gerekirken "geldiniz içine ettiniz" gibi kısır tartışmalara gerek yok.

  önce çalışalım, bir yerlere getirelim sözlüğü; sonrası ise moderasyonun yönetsel kabiliyeti ve vizyonuna kalsın.