youreads'i canlandırıyoruz kampanyası - youreads

 1. bu yönetimin beceremediği işi troll arkadaşlarla halledebiliriz. şimdi tüm trollere sesleniyorum ve görev veriyorum. iki elimiz kanda olsa her gün en az beş entry giriyoruz. komikli şakalı zekice yazılmış entryleri sosyal medyada paylaşıyoruz. twit falan.

  sonrasında tüm türkiyenin konuşacağı bir üçlü aşk senaryosu yazıp tiyatro gibi burada oynuyoruz. bir erkek yazar varmış. sözlükteki iki kadınla birlikteymiş aynı evde. imam nikahlıymış falan. adamın seks konusunda çok iyi olduğunu duyan diğer sözlük kızları sıraya girmiş gibi. youreadste seks olayını kızlar teklif ediyormuşu toplumun bilinçaltına kazıyoruz.

  kadın olduğunu belli eden nickler alıp seksist özgür kadın hikayeleri yazıyoruz.

  bir hafta sonra burası dolup taşmazsa bir şey bilmiyorum. sevgiyle.
 2. dolup taşar dolup taşmasına da bu senaryoya gelenlerden sonra sözlük el değiştirir. zaten burada zor tutunuyoruz kavimler göçü misali bize de başka yerlere gitmek düşer.
 3. bence olayı daha çarpıcı yapalım. iki erkek yazar olsun sevgili ve bu iki erkek yazar hakkında kararsız kalmış bir güzel kız. kız tercih yapmaya çalışıyor bilmiyor ki adamların tercihi karşı cins değil. sonra bu kızdan hoşlanan bir kız daha olsun. sözlük ortamında sadece cinsel ilişki muhabbeti yapılsın ama herkes yalan söylesin, çünkü hiçbirimiz buraya adam çekecek kadar değiliz, ben hiç değilim. faiz yiyelim, diğer sözlük yazarlarına sarkıntılık yapalım ama biz olalım. ve tüm bu ortamların içinde aklı başında düzgün bunu düzeltmeye çalışan son derece asil bir kana mensup bir çaylak bu durumu düzeltmeye ant içsin.
  moderatörler yani kanun koyucular, bu adamı öne çıkarsın.
  ve bir kız sevsin, ama o da bunu sevmesin ki bu kızın biraz sıradan oldu. sonra gitsin bu kız başkası ile evlensin ve çaylağın tek amacı yazar olup ortamı düzeltip sözlüğü kurtarmak olsun.
 4. bu hikaye tutar
 5. varım ama önce kendimi canlandırmam lazım.
  ölüden beter olduk be theodora.
 6. o is oyle trollukle olacak sey degil. ask ucgeni icin gelecek adam zaten en fazla 1 hafta kalir buralarda sonra gider.

  disaridan kitap, film, dizi meraklilari gorse zaten baliklama atlarlar. onemli olan youreads'in reklaminin yapilmasi. gecenlerde 221b dergi ile ilgili bir roportaj vardi. misal o dergi sosyal medya sayfalarindan bir iki kez buralardan girdi paylassa, diger yayinevleri etiketlenerek kitap yorumlari paylasilsa illa 1-2 retweet ile daha genis kitlelere ulasilabilir.

  hedef kitlemiz edebiyat, sinema severler mi yoksa threesome sevenler mi onu iyi ayirmaliyiz. hee threesome seven kitap meraklisi o da olumlu.
 7. arkadaslar cok aktif bir uye degilim ama burayi da eksiye cevirmeyin reca ediyorum.
  yonetimin derdi nedir neyi beceremiyor veya siz ne talep ediyorsunuz da bulamiyrsunuz bir fikrim yok. ama burada eksiden de bunalip gelmis bir ton insan var sirf cok kisi olsun diye sacma sapan taktiklarle adam toplarsak bir farki kalmaz.

  siteyi populizme kurban ederiz. birakin daha iki-uc yil oldu. hayir bir de alt tarafi site, cok da ciddiye almayin.
 8. üye alımı açılıncaya kadar başarılı olamayacağını düşündüğüm kampanya. ^:at fava bekle^