1. cinsellik herkesin bildiği ama herkesin bilmiyormus gibi davrandığı enteresan bir alandir. anladigima göre moderasyon küfür duydugunda noluyoruz amk diyen komşu teyzeye benziyor. umarim yaniliyorumdur. çünkü mastürbasyon da sevdaya dahildir, seks de erken boşalma da. cakma sosyeteler gibi salaga yatmak pek anlamli degil.
  bunun dışında eger yönetim, oooo antonyo derdin ne senin ha, havasinda bir platform istiyorlarsa buna saygi duymak ve uymuyorsa gidilmek zorundadir.
 2. tüm yazarları tek tip yapmaya çalışan çok sıkıcı bir yönetim..
  bbs
 3. başka bir yazar hesabımla ilgili bir sıkıntıdan dolayı kendilerine ulaşmak istiyorum. buradan sesimi duysalar bari dediğim moderasyon.
 4. biraz şans vermek lazım. özellikle " her girilen entry başlıkla direkt ilgili olacak" meselesine çok takılıyorlar. rihanna başlığında limonlu kek tarifi veren yok ki. senden önce on sayfa yazılmışsa elbette arada yazılanlara da değineceksin. o zaman kimsenin yazdığını okumayalım. başlığa bakıp basalım fikrimizi çıkalım. bakınınız, bunlar yanlış.

  edit: şimdi o küçük kafan ne anladı da eksiledin bunu?
 5. kayıplarda olan moderasyondur. yanlış başlık (blues müzik !?), mükerrer entry ( #80650 , #80653 ), başlık birleştirilmesi ve yönlendirme yapılması (progresif rock, progressive rock) nefret söylemi (#81237) gibi konulardaki bildirilerimin hiçbirini kaale almamış moderasyondur.

  edit: bu entry'yi girdikten hemen sonra lelouch bilgilendirici bir mesaj attı ve yukarıdaki problemlerin çoğu giderildi. kendisine teşekkür ediyorum.
 6. beni saçma sapan şeyler yapmaya iten moderasyon.
  pan
 7. youreads moderasyonu gezi ruhundaki girimi hakaret nedeniyle silmiş. hakarette " göt kılı" yazdığım içinmiş. bak sen. ulan adamlar kendileri ağızlarıyla söylüyor biz göt kılıyız diye. ben olanı yazdım diye hakaret etmiş sayıldım. ayrıca bunu yazdığım kişi özelden arayan onca küfür etti. sözlük yönetimi şimdi bu kişiye yaptırımı ne olcak merak ediyorum.

  youreads kardeş böyle yaparak bizleri sözlükten sogutuyorsunuz. umarım bu son olur. yoksa yazdıklarımda silip gidicem.