youreads moderasyonu - youreads 1. erkek dediğin kamyon gibi olacak başlığı tamamen silindi.
  ruhsuzkozmonot 27 Eki 2016 16:03

  Bahsedilen haber şudur. Burda bir haber kanalı var mı? Var. Bahsedilen açıklama haber değeri taşıyor mu? Taşıyor.
  Kurala aykırı bir durum var mı ? Yok.

  Eee o zaman neye dayanarak bu siliniyor cidden anlamıyorum. Moderasyon birimi resmen keyfiyetine göre iş yapıp ego tatmini yapıyor. Madem haber açmak yasak kapatın haber kanalını ne diye açık duruyor. Sorsan özgürlükçü bir yer ama.
  *yorumda da kurallara aykırı bir durum yoktu.
 2. Anlayamayan arkadaşlar için örnek olarak beni annette bening hastası biri olarak düşünün.

  http://youreads.net/baslik/annette-bening--57283?go=gundem

  konusuna yazmak yerine ben hergün

  annette bening bugün sevgilisiyle buluştu.
  16 mart annette bening resmi.
  annette bening'in annelerimize gönderdiği inanılmaz ayar
  annette bening'i sevenlerin cizdiği resimler
  anette bening ile ilgili itiraflar.
  düşünki anette bening bunu okuyor
  anette bening saçmalama tahtası
  içinizi dökme rehberi anette bening
  anette bening ile ilgili kaydadeğer birşey yazmaadığımız günlük

  vs gibi konular açsam güzel olur mu?
 3. sklogw ve verguzbay takma adlı yazarları 04.06.2017 tarihinde 23:35-23:37 saatleri arasında seri nickaltı sataşmaları nedeniyle 30 gün lale yapan moderasyondur.
  bu sebeple şu başlığı inceleyip gereğini yapması gereken topluluktur. (bkz: tanım)

  (bkz: auroraa)
  (bkz: bona dea)

  yazışmaların silinmesi ihtimsline binaen, bahsedilen konuşmalar auroraa, bona dea sırasıyla aşağıdaki gibi gerçekleşmiştir. buyrun amme hizmeti. (bkz: bona dea ve auroraa lale yapılsın kampanyası)

  !---- spoiler ----!

  ben sna burdan hepsini resimle bile ispat ederim. o gün benim nick altıma ses kaydı giren senin kazanmaya çalıştığın insan. ve ayrıca birçok fake hesabı var ve yazmaya devam ediyor. benim anneme küfür ediyor. bak bana değil, benim anneme küfür etme şerefsizliğini gösteriyor. o gün ben hiçbirşeyi zaten silmedim, yönetim kendisi sildi. benim elimde konuşmaların resmi var. o kadar söyliyim edit: verguzbay tarafından zaten o hesaplar biliniyor mesela. ya gerçekten umrumda değilsiniz. bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyliyim. seni de farklı görmüyorum artık o tayfadan. bu kadar emin konuşuyorsan, gerçekten ona çok benzemişsindir. hakkında hayırlısını diliyorum.

  !---- spoiler ----!

  !---- spoiler ----!

  ses kaydının beni hiç mi hiç ilgilendirmediği yazar. sorununu sorun yaşadığı yazarla halletmesini önerdiğim yazar.

  !---- spoiler ----!

  !---- spoiler ----!

  sorunumu senin köpeklerinle yaşadığım için ilgilenirsin zannetmiştim. senin köpeklerin iftira attığı için eğitirsin sandım. senin köpeğinle benim reelde sanalda işim olmayacağı için anlarsın sandım. iğrençsin tatlım.

  !---- spoiler ----!

  !---- spoiler ----!

  sorununu clifle çöz dediğim için özel mesaj attığım yazar. haa cevabı defol git oldu usluba hayranım. not: tatlım kelimesini kullanma hakkını vermediğim yazar. laubali uslüptan hiç hoşlanmam.

  !---- spoiler ----!

  !---- spoiler ----!

  ses kaydı benim olmadığı halde çünkü benim onla hiçbir iletişimim olamaz, netten bulduğunu benim nick altıma koyuyor. bende sana diyorum ki, millete laf edicene defol git kendi arkadaşlarının iğrençliklerine bak. zaten o ses kaydı bana ait olsa şuan davalık ederdim onu. cevabım tam olarak ; defol git bana özelden yazma oldu. mesaj kutumda seni görmek istememem en doğal hakkım. bana özelden yazma. benle iletişimi özelden kurma.

  !---- spoiler ----!

  !---- spoiler ----!

  kendisiyle özelden iletişim kurmadığım yazar. şerefsiz kelimesini kalıbıyla iade ettiğim yazar. şeref kelimesine ağzında işkence çektirdiği yazar. not : işim var seviyeme çıkamayanların seviyelerine inemiyorum.

  !---- spoiler ----!

  !---- spoiler ----!

  şeref kelimesini ağzını alamayacakları eğitmeni dilediğim yazarın nick altı devam etmesini istemiyorum. ben çekiliyorum. at koşturmaya devam.

  !---- spoiler ----!

  auroraa yazdıklarını sildi bile, bona'nın da silmesi yakındır, hehe. yalnız yinede kimse bu tartışmaları okumak zorunda değil.

  harbiden bona da sildi ahaha.

  mikrofonlarımız moderasyon ekibinde.

  ekleme:
  lale olan sen olacaksın diye bir iddia geldi, bakak görek. hal bu ki ben kuralların işlemesi konusunda moderasyona yardımcı olmaya çalışan bir küçük youser'ım.
  moderatör olacak adamım da işte...

  lale olmamak adına yazıyorum; bu yorum sitenin 3 kuralına da aykırı değildir.