1. çaresizlikten böyle başlıklar açacak, açılan başlığa ilan verecek kadar düştüyseniz zaten büyük vizyonsuzluk.gidin bu ilanı redditte verin yanına da keep calm i protected yazarsanız düşürme şansınız artar kolay gelsin.

  başlık sahibinin bana atıfına karşı not:site kaliteli olabilir evet ama böyle bir başlık açarak sen kendi kalitesizliğini gösteriyorsun ki eğer birini düşürsen de o da senin gibi vizyonsuz biri olur bizde mutluluklar dileriz...
 2. çoluk çocuk olmamak kaydıyla nefes alan kadınlar kızıllandırsın mesaj kutumu.

  bir hizmet. herkes yalnızsa biz neden yalnızız olayı.

  edit: bu kadar mı düştün diyenlere not. lan türkiye'nin en kültürlü ortamında sevgili arıyorum. varsa bildiğiniz daha kaliteli yer orada arayalım.
 3. merhaba ulan sevgilisi olmayan ya da evli olmayan bir başka insanla eş olamamış veya olmamış kızlar. benim gibi efendi uslu aklı başında bir adam yalnız.

  kendimi tanımlamam gerekirse. üstün zekamın yanında (mütevazi kişiliğime değinmiyorum bile) asosyal kişiliksiz bir insanım. alkolik sayılabilirim. para derseniz geçinip giden bir insanım. evim arabam yok. insanları pek sevdiğim söylenemez. çoğunlukla tiksinirim insanlardan. tip derseniz japonumsu ince uzun biriyim. seks konusunda pek iyi olduğumu sanmıyorum. benimle sevişen kadın bir daha beni aramaz. eskişehirsporlu olmak en büyük özelliğim. bursa istanbul eskişehir illerinde oluyorum çoğu zaman. iş için sık sık ingiltere ve japonya'ya gitmek zorunda kalıyorum. doktor olduğunu her yerde belirtme ihtiyacı çeken bir doktor değilim. zaten şu an doktorluk yapmıyorum. senarist ve yönetmen olduğumu da söylemeyi pek sevmem. neyse kendimi bu kadar tanımlamak yeter.

  sözlüğün sevgilisiz ya da eşi olmayan eşsiz bayanlarına gelirsek. mesaj yazanı yemiyoruz korkmayın rahat olun. aradığım ve istediğim detayları paylaşalım. güler yüzlü ve neşeli olmalısın. mümkünse gülerken gözlerinin içinde şimşekler çaksın. gökkuşağı gibi rengarenk olsun gözlerin. bilim ve sanatla uğraşmasanız bile ilgili olun. eskişehirspor'a inanmıyorsanız bile saygı duyacaksınız. mümkün olduğunca güzel olsanız iyi olur. kısa vadede iyi sevişmeniz önemli. uzun vadede ise sabit bir insansanız olmaz. uzun vadeli takılacaksak bir yıl içinde harekete geçip latin amerika'dan başlayarak dünyayı gezmek istiyorum. ben gezemem diyenler kısa vade takılmak için yeşillendirebilir. zengin olmanıza gerek yok ama kendi ayaklarınızın üzerinde durabilen insan olmanız iyi olabilir ama kriter değil. alkolü sevmeyen yazarlar yazmasa daha iyi. ama tercih onların.

  evet sözlük bayanları benim gibi adamı kaçırmayın derim. hızlı olan kazansın gazanız mübarek olsun.
 4. dibine kadar yalnızım. sevgili degilde daha çok kafa kırcak bir bayan. sevgili kelimesiyle yapabilecekleri kısıtlandırıp sadece o kalıba sokmak ve bununla beraber kasınıtı olmak bana göre değil. koşalım ulan sebebsiz bir sokakta durduk yere koşalım :)