youreads üyelerinden tavsiyeler - youreads 1. bağış için paypal linki verilebilir. babanızın hayrına yapsanız da para lazım. destek olmak isteyenler olacaktır. elzem olmasa da bağışçı yazarlar da bağış sayfasında -isteğe bağlı olarak- listelenebilir.

  bir şeyler okurken en rahatsız eden renk beyaz. bilhassa geceleri. hatta şöyle saman kağıdından güzel bir tema okumak için gelenlere ilaç gibi olacaktır.
 2. bilim kategorisi sembolü atom ya da dna ya olabilir.

  teknoloji sembolü de apple marka amblemi yerine işlemci/cpu şekli daha mantıklı olur diye düşünüyorum. bu kadar küçük bir işlemci sembolü nasıl yapılır onu bilmiyorum.

  felsefe sembolü için de o klasik düşünen adam. gene grafik kısmı konusunda fikrim yok.
 3. bir tane ts3 kanalımız olsa çok mu abartılı olur acaba diye düşünmüyor değilim.
 4. eksisozluk gibi başlıklar açmak burayı daha canlı kılacaktır kuşkusuz da kötü bir eksisozluk taklidi haline de getirebilir. ilgi olunca gene siyasi ve cinsiyetçi başlıklar kendine zemin bulacaktır. bunun sebebi ülkedeki siyasi gerilim. kaçınılmaz son olacaktır. güncel olaylara, lüzumsuz anketlere ilgisizlik şahsen benim hoşuma gidiyor.
 5. spoiler içerik gizli olabilir. tıklanınca okunacak hale gelirse hem yazı ve siteyle etkileşim artar hem de göz ucuyla olsun spoiler görmemiş oluruz.
 6. müzik kısmında biraz düzenlemeye ihtiyaç var. müzik ve şarkı diye en azından iki tane ayrı kategori olmalı veya müzik ile ilgili her şeyi (sanatçı - albüm) müzik kısmına da yazabilelim. özellikle albümler konusunda ben şahsen karışık duygular içerisindeyim. albüm ismi ile yaptığım entry moderasyon tarafından album ismi - sanatçı şeklinde değiştirildi ama sanat kategorisinde yaptım. kitap, sinema gibi yapılsa albüm kapağı vs de koyup daha güzel içerik oluşturabiliriz. herkes spotify haftalık keşif ya youtube klipleri dinliyor gibi bir durum var ama albüm esas müzik üretim şeklidir ve şarkılardan daha mühimdir.
 7. ota boka anket açmayın lütfen.
 8. anket yasaklansın.