youreads üyelerinden tavsiyeler - youreads 1. yazıldı mı bilmiyorum, eğer yazıldıysa da tekrar, ısrarımız belli olsun bu konudaki.

  malum sitedeki entry sayıları artıyor. konu başlıkları teker teker gidilemez sayfalara taşacak yavaştan. hatta şu anda "youreads üyelerinin üniversite bölümleri" başlığı dolmuş durumda 5 sayfa falan. şöyle kısa yoldan olan tüm sayfaları göstertip istediğimize gidebileceğimiz arayüz yapılmalı bir an önce diye düşünüyorum.

  he okey link üzerinde oynayınca oluyor da, e bilader yıl 2015 böyle şeyler kaldı mı. yaparsınız siz bunu hadi koçlar.

  edit: adamlar zaten yapmış ya la, sayfa numarası üstüne tıklıcakmışız. utandım.
 2. sol frame'in iyiden iyiye soundcloud youtube karışımı bir yere dönüştüğü aşikar. bir kaç gündür aktif olarak yazmıyorum sıkılmış durumdayım. daha kontrollü gidebilir başlıklar.

  gündem'den bir şey yok, burası ekşideki trollere ve ikinci cümlesinde küfür basan insanlara rastgelmemek için bir alternatif diye hayal etmiştim. gündemin tartışılmadığı, insanların fikir alışverişinde bulunmadığı,hangi kitap hakkında ne biliyorsa şekil olsun diye yorum yaptığı ya da orson welles çok iyi abi ya muhabbeti döndüren boş cihangir bebesi mekanına dönüşmeye başlamasa bence daha güzel olabilir.

  he ama yok, sen konsepti anlayamamışsın birader, gayet de öyle bir yere dönüşmek istiyoruz biz diyorsanız o zaman başka.

  ya da gündemi ekşide tartışıp, buraya gelip hiç bir şey olmamış gibi francis ford coppola ye aha diye entry girmemi istiyorsanız haberiniz olsun, zaten öyle yapıyorum. yok mu buna bi çare moderasyon.