youserların evcilleştirme imkanı olsa besleyeceği hayvanlar - youreads 1. her ne kadar aslan diyesim gelse de ona verilecek etlere para dayanmayacağı için quoakka alır rahatlıkla bakardım hem de fotoğraf çektirmek isteyenler sayesinde yolumu bulurdum.
 2. sincap. tüylerinin ipeksi görüntüsüne ve asiri kücük olmalarina bayiliyorum. belki de evcildir tam olarak bilmiyorum..

  bi de yarasa. isirasim geliyo dünya cirkini suratlarini.
 3. penguen alasım var benim. ne zaman bir belgeselde yürüyen bir penguen görsem ensesine vurup düşüresim geliyor içimden.

  şimdi düşündüm de kutuplara göçmek de fena fikir değil aslında.
 4. panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda panda
 5. aslında hazır evcillestirilmişi var ama yer sıkıntısından dolayı yanıma almam mümkün görünmüyor. koşup oynayabileceği bir alanım olsa filim olsun isterdim.

  şimdilik sol ayak bileğim bana eşlik etmesi için en uygun yer. umarım bir yavru fil sevmeden ölmem.
 6. tembel hayvan. ne şeker şey yea.
 7. insan
 8. bal porsuğu. karşılıklı çay içmek ve beraber mevzulara girmek isterim.