1. yalnız kadınları teselli etmek için uydurulmuş yalan. zeki kadın istediğini çeker alır. ben zekiyim kimse beni anlamıyor diye mızmızlanmaz. yeterince zekiysen kendini anlatabilirsin. çevrem kötü diyorsan sen zaten çevrenden ibaretsin.
 2. güzel kadınların genelde yalnız olması kadar dikkat çekici değildir.
 3. güzel, mutluluk veren bir yalan, sık sık söylenmeli. bende yalnızlığımı odunluğuma ya da asosyalliğime bağlamak yerine zekama bağlamak isterdim ama olmuyor dostlar, insan kendi söylediği yalana kanmıyor.

  söylerimi biritirken "bu kadar yalnız insan varken, neden bu kadar yalnız insan var?"(*:swh)
 4. yalan, henüz zeki ve yalnız lügatlarının bir kadın üzerinde görmedim
 5. yalnızlığın zekisi aptalı mı olur. sadece tercih meselesi bu. fazla abartmamak gerek bence.
 6. yalnızlığımla zekamı yarıştırmaya gelmiştim ama cidden buna inanıp açıklayanları görünce utandım ciddi ciddi utandım.
  yalnızlık benim tercihim diyeni anlarım. gerçekten etrafında tam kafasına göre anlaşabileceği eğlenebileceği biri vardır ama hayatında onu istemez o zaman yalnızlığı tercih etmiş olur. etrafında böyle biri olmadan ben yalnızlığı tercih ediyorum da denmez çünkü secenek yok ki sen seçesin.
  zekayla nasıl kıyaslanıyor onu hiç anlamıyorum. benden zeki olması lazım demek de ayrı guzel sen kendinden daha alt seviyedeki birini istemiyorsan senden zeki olan seni neden istesin? bunu diyenler bir de feminist geçinirlerse çok gülerim. ilişki yürütmenin zekayla bi ilgisi yok ilgi alanlarıyla, aradaki çekimle ilgili olur anca. adam çok zeki ama ilgi alani bana cok uzaksa oturup ne konuşurum ben onunla o bana ne katabilir.
  neyse efendim cok şükür benim iq 180 kimse beni anlamıyor en yalnız benim, en zeki benim, mükemmelim . erkek mi iyy o da ne hiç biri evrimini tamamlayamamış..
 7. bence büyük memeliyse yada ne bileyim taş gibiyse zeki olması sorun olmaz.
 8. genelleme bir kere bir hatadır...
  zeka her ne kadar "asosyal" bir yapı içinde daha anılır bir şeyse de bu kesinlikle doğrudur diyemem...

  yalnızlığı sevmem beni zeki yapmaz...
 9. yalnızlığın zeka ile uzaktan yakından zerre alakası yoktur. yalnızlığı yalnızca yalnızlar bilir ve kendisini geliştirmekten başka yapacak bir şeyi de kalmaz. haliyle daha fazla düşünecek vakti vardır. bilgisi artar. bu kadar.
  yalnız kadın ya da erkek, lezzetli insan sınıfına giren canlılardır.