zengin olunca yapılacak şeyler - youreads 1. özel berber tutmak ve tıraş olurken uyumak. saçıma dokunulduğu zaman çok uykum geliyor.
 2. daha fazla zengin olmak olabilir
 3. ilk iş memur arkadaşlara götümle gülmek olacak.
  ikinci yapacağım şey ise yine memur arkadaşlara götümle gülmek olacak.
  sonraki yapacağım şey ideali memur olmak olan insan başlığını okuyan memur arkadaşlara götümle gülmek olacak.(*:swh)
 4. halihazırda zengin olmak, başlığa yazacak bir şey bulamamak.
 5. sürtmek.
 6. zenginlik göreceli bir kavram ve elbette sizden iyi durumdalar ama inanın bana zengin olarak gördüklerinizin çoğu daha yüksek standartların peşinde, onları istiyor ve zaman fakiriler.

  evet yetersiz kişisel zamana sahip olmak da fakirlik.

  yeterli para ve zaman kişi üzerinde ki stresi azaltır ama mutluluk getirmez. mutluluk için tatmin duygusu gerekir.

  kendi kriterlerime göre hem para hem de zaman açısından zengin olsam ne yaparım? onlar da bana saklı kalsın artık.

  ya da yazayım 100 milyon euroluk bir kapitalim olsa dünyanın başlıca metropollerinin güzel semtlerinden güzel evler alır, kafama göre bir onda, bir bunda kalır ve orada olduğum sürece kültürel ve sosyal etkinlikleri takip ederim ki bu para 5-6 metropolün en güzel, gözde semtlerinde güzel evlere yetmez.

  bir de bu memleketin en zengin adamlarından biri geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası başında spor hocası, özel kişisel dr.u, acil dr. u vs varken kalp krizi geçirerek öldü.

  sağlık ya da estetik kaygılar sonucu ne isterseniz, ne kadar yerseniz yiyin diye bir şey yok, fiziksel efor sarfetmemek yani fiziksel olarak çalışmamak yok. gerçi bu bir ihtiyaçtır ama okumamak vs vs yok. içlerinde ki çok küçük bir kesim hariç çok zenginim diye yan gelip yatmıyor insanlar.