zülfiyare dokunanlar - youreads 1. herkesin istediğini beğenip, beğenmeme hakkı vardır. eleştiriye açık olmak gerekir ama bazı yorumların alakasız şekilde beğenilmediklerini görüyoruz. özellikle @murebbiye kullanıcı adlı kişinin yorumları. 43 yorumu zülfiyare dokunmuş(sanırım liste başı *swh). sanırım birini kendisine düşman etmiş veya arkdaşın yorumlarına bakılmaksızın eksi veriyor/veriliyor.

  kendimden de örnek vermek gerekirse http://youreads.net/yorum/11770 ' nolu yazımda; hızlı okunacak kitaba örnek verip açıklamışım. bunun neresi beğenilmiyor gerçekten anlamıyorum. kitabı okuyup hoşuna gitmediyse, kitapla ilgili kısma yorum girer, beğenmediği söylersin; ya da kitaptaki gibi hayat yaşamak istemez, sistemin kölesi olup, sabahtan akşama kadar karın tokluğuna çalırsın...
 2. Her söylediğim çok beğenilseydi belki hoşuma giderdi ama yine de bir problem olduğunu düşünürdüm. Ama hayır bakıyorum da şunların neresi kimin yarinin zülfüne dokunabilir ya?

  Gerçekten ağır eleştiri alacak kadar sert yorumlarım da var. Onlarda bekliyor insan zaten. Ya eksileyeceksen yine eksile de ya niye eksiliyorsun, ne yazmışım oraya yani. Gülünç bir durum.
 3. Ya neden bunu eksilediniz niçin yani çay sevmeyipte eksileyen mi var burda gelsin yüzüme söylesin..!!^:Swh^
 4. Yok artık ali sami bey
 5. #70683 ile benim de dokundurduğum oldu. dokundurmadık demeyiz artık. daha fazla dokundurmama yardım etmek için beğenmedim diyerek yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum. tabi bende tam nasıl dokundurduğumuzu bilmiyorum sadece tahmin, tek bildiğim dokundurmuş olmam.
 6. zülfiyare dokunmak iyidir iyi.. bırak dokunsun birilerine.. sonuçta bu seviyeli platforma, en seviyeli haller ile başlık altı giriler yazılıyor. buna rağmen çoğunluğa uymazsan zaten dokundurmuş oluyorsun..

  zülfiyare dokunduğu için üzülen arkadaşları şunlara bakmaya davet ediyorum.. çok da sallamasınlar yani.. :)

  bak tam eksilik
  hayatını kadınlara borçlu olduğunu da unutarak hem de
  ben şaşırmıyorum, üzülmeyin be abiler.. :)
 7. nedense bende ters etki yaratan, kendi kendime her seferinde dokundır diye okuyup gülümsememi sağlayan youreads şeysi.
 8. zülifiyare mi dokunacak,beğenecek mi diye bir kaygım olduğu için yazmıyorum.o an içimden ne geliyorsa onu yazıyorum,birilerinin hoşuna gitmiş veya gitmemiş pek umurumda değil,ben rahatlıyorum,gerisi hikaye.
  ancak bir parça paylaşmışım bu zülfiyare dokunmuş..yahu kardeşim paylaştığım şarkıda kısacık bir yorum var,gerisi şarkının sözlerini içeriyor zaten,nesini beğenmedin?paylaştığım sözlerde mi yanlışlık var? mesaj yaz söyle varsa paylaşılan sözlerde bir yanlışlık düzeltelim daha sonra sayfayı açan insanlara yanlış bilgi vermeyelim..
  anlamaya çalışıyorum ama devrelerim yandı..