zülfiyare dokunanlar - youreads 1. nelerin zülfiyare dokunduğunu görünce aklıma ünlü şair eski cumhurbaşkanı abdullah gül'ün sözü gelir : "insan bazen gerçekten hayret ediyor "
  bulut
 2. eksilemenin mahiyeti uzerine uzunca dusundum. sadece yorumun begenilmemesi eksenin donmuyor bu is. mesela yorumladiginiz kitabi begenmiyorsa o zaman da eksiliyorlar bence. hatta o sirada gundemde olmasini istemedikleri bir konuysa da eksiliyor olabilirler. mesela benim siirlerimi eksiliyorlar buradan 70 milyona sormak istiyorum "siir eksilenir mi yahu" neyse ben kendimi soyle motive ediyorum demek ki kitap film yorumlamami istiyorlar, baska konuda yazarsam sinirleniyorlar.

  eksileme egiliminin sebepleri cok fazla bence. o yuzden yazdiklarim begenilmiyor diye dusunmuyorum eksilenince. ama isyerinde yanimda oturan arkadas boyle dusunmuyor mesela. icerliyor eksilenince, bunda eksilenecek ne var diyor.

  buradan da sunu anliyorum eksileyenler tekduze olmadigi gibi eksilenenler de tepkisel farklilik gosteriyor.

  "zulfiyare dokunmussa demek ki.." tribini cok seviyorum ama eglenceli.
  abi
 3. niyetimiz kimseyi kırmak değildir
  şuradakini buraya koymak değildir
  arada bir zülfüyare dokunduk
  tam yerine rast geldi manzara koyduk
 4. zülifiyare mi dokunacak,beğenecek mi diye bir kaygım olduğu için yazmıyorum.o an içimden ne geliyorsa onu yazıyorum,birilerinin hoşuna gitmiş veya gitmemiş pek umurumda değil,ben rahatlıyorum,gerisi hikaye.
  ancak bir parça paylaşmışım bu zülfiyare dokunmuş..yahu kardeşim paylaştığım şarkıda kısacık bir yorum var,gerisi şarkının sözlerini içeriyor zaten,nesini beğenmedin?paylaştığım sözlerde mi yanlışlık var? mesaj yaz söyle varsa paylaşılan sözlerde bir yanlışlık düzeltelim daha sonra sayfayı açan insanlara yanlış bilgi vermeyelim..
  anlamaya çalışıyorum ama devrelerim yandı..
 5. kitle beklentisini en iyi ölçen profil bölümü. ben bakıyorum mesela aldığım mesaj şu; "sen espri yapma, anket doldurma, boş konuşma, öyle siyasete falan çok bulaşma efendi gibi kitap felsefe, film yorumla, git."
  abi
 6. asıl her yazdığınız beğeniliyorsa sıkıntı vardır.
 7. benim zülfiyare dokunanlarım teker teker yok olmuş, öyleyse oğuz atay gibi sonradan anlaşıldım diye kendimi teselli edeyim. sevgiler youserlar. sevgiler.
 8. gecen gun derste rakı uzerine bir muhabbet döndü. bir arkadas da cıkıp "hocam rakı yunan ickisidir" dedi. hoca da "hoppaalaaa şimdi orada bir dur, zülfiyareme dokundun bak" dedi. tabi aklima hemen youreads geldi.
 9. hem favorilenen hem de bu kategoride olan yorumum var. anlam veremedim.