1. allah kullarına müdahale etse "yhaa biz tiyatro oyunu mu oynamaya geldik dünyaya, biz özgür bireyleriz, kullara müdahale eden bir tanrıyı kabul etmiyorum" diyen, etmese "bu ne biçim ilah çocuklara zarar verilmesine göz yumuyor" diyen tiplerin zırvalaması.
    arkadaşım, o çocuklara zarar veriliyorsa bunda sen suçlusun, ben suçluyum, biz suçluyuz. bunu rahatlıkla yapabileceğini düşünür hale gelebiliyorsa insanlar, bunda yine biz insanların kurduğu lanet olası dünya düzeni suçlu. bi bok yapamıyor, gerekli kamuoyunu oluşturamıyor ve ikide birde inanmadığın allah'ı suçluyorsun. karar ver, varlığına mı inanıyorsun, olmadığını mı düşünüyorsun?
    kaldı ki islam inancında ensest falan yoktur, hangi kıçından uyduruyorsun ki bunu? islam'ın neresinde ensest fikri var? kur'an'da da hadislerde de o bildiğin evrim teorisi karşıtı adem'in çocuklarının çiftleşmesi olayına dair hiçbir şey yoktur. "ey insanlar gerçekten biz sizi,bir erkek ve bir dişiden yarattık. birbirinizle tanışmanız için halklar ve kabileler kıldık." diyen bir kitabı okumadığın için anlaman da mümkün olmuyor tabii.

mesaj gönder