1. ispanya'nın neyi ile ünlü olduğunu henüz kendimce tespit edemediğim türkiye'nin eskişehir'i olarak adlandırabileceğimiz endülüs şehri.
    3 aylık eğitim programı kapsamında geldiğimiz bu şehire ait edindiğim izlenimlerimi ve tavsiyelerimi paylaşmayı planlıyorum.
    istanbul'dan direk aktarması olmadığı için ulaşımının 3 farklı seçeneği var gözüküyor. malaga üzerinden araba veya trenle, madrid üzeriden aktarma ile ve barcelona üzerinden aktarma ile ( tabi ki havadan ulaşımı kastediyorum). benim tercihim malaga üzerinden oldu, nitekim malaga ya bağlı marbesol araba kiralama şirketi ile bir aylık araba kiraları çok ucuz yaklaşık full kasko free gps free second driver özellikli bir fiat puntoyu 344 euro ya kiralanabilir. malaga'dan sevilla şehri yaklaşık 2 saat tutar.
    sevilla da http://www.sevilla5.com üzerinden rahatça aylık, haftalık ve günlük apartman kiralanabilinir. hercules de ideal apartmanların aylık kirası 600 euro civarı. tek sıkıntısı neredeyse merkezin her köşesi için söylüyorum; park yeri.

mesaj gönder