1. 2 haftada 800 dolarını 350 milyon dolara çıkaran andrew carlssin fbi tarafından yakalanmıştır. yetkililer böyle bir durumun içeriden bilgi almadan yapılamayacağını bununda suç olduğunu söylerken andrew 2256 yılından geldiğini söylemiştir. yinede fbi tarafından gerçeği söylemesi için riker adası'ndaki bir hücrede tutulmuştur.
    andrew durumun anlaşılmaması için bazen bilerek kaybettiğini söylemiştir. yetkililerin söylediklerine göre 126 tane yüksek riskli hisse senedini alması ve aniden o hisselerin tavan yapması açıklanamaz bir durum. 2002 yılına 2256 yılından gelen andrew carlssin adında birinin o yıla kadar hiçbir yerde kaydı bulunmuyordu.
    andrewin söylediklerine göre 2256 yılında bir arkadaşının zaman makinesini çalmış ve elindeki borsa bilgileriyle geçmişe gelmiş. bilim adamlarına göre bir zaman makinesi en erken 2500 lü yıllarda yapılabilirmiş. bilim adamları andrew'in 2000 li yıllara gelmesini şöyle açıklıyor "yetkili bir zaman yolcusu andrew'in zamanına geliyor ve andrew makinayı çalarak başka bir zamana kaçıyor."
    sorgusunda zaman makinesi nasıl bir alet ve sen bunu nasıl kullanıyorsun diye sorulunca şu cevabı vermiş. "ortasında bir koltuk var ve çalışmaya başladığında her iki yanında bir enerji balonu oluşuyor. zamanı ise vücuda yerleştirilen bir çiple kontrol ediyorum. bu çip sayesinde parmağımı oynatmam yetiyor. makine beni görünce tanıyor ve benim işaretimle çalışıyor."
    kendi iddiasına göre usama bin ladin ve aids tedavisi gibi konularda bilgisi var ve zaman makinesinin yerini söylemeyeceğini kötü kişilerin eline geçmesini istemediğini belirtiyor.

mesaj gönder