1. gözlemlerime dayanarak konuşmam gerekirse , son iki senede kadınlardaki olumlu tırmanışa erkekler tarafından bir ayak uydurma gibi görünse de bu olay maalesef ki hiç öyle olmadı.
  daha geçenlerde konusunu açmıştım. özellikle genç kadınların son zamanlardaki moda konusunda patlaması erkekleri onların yanında çok sönük bıraktı. özellikle kendimden ve yakın çevremden örneklendirerek bu kanıya vardım tabi ki yoksa etrafımdakiler ne giymiş çokta umursamam açıkçası. şahsım adına bunun böyle olduğunu kabul etmek zorundayım.
  hiç sevmediğim fakat gündemden de düşmeyen moda yarışmalarının özellikle kadın toplumuna olumlu bir etkisi olduğunu kabul etmek zorundayım.
  erkekleri sorarsanız da bence çok ters tepti. popüler olmaya başlayınca dünyadaki erkek modasının türk erkeği kafasıyla birleşmesi sonucu ortaya böyle bir "şey" çıktığını düşünüyorum.
  fakat feminenlik konusunda öyle düşünmüyorum. erkeklerin bu tarzı belli yaş aralığında dikkat çekmek için başvurulan , geçici bir süreç bana göre.
  hali hazırda sevgili ev arkadaşım bu tarzım öncülerindendir belkide ama sabahtan akşama kadar müslüm gürses , azer bülbül , yıldız tilbe gibi bilimum acı veren her tarz müzikle kendinden geçer , kendince derbeder olur. üstelik sabahtan akşama dek.
  sorarsanız ben kişilik olarak onlardan daha feminenim ama popüler kültür bu , göz ve nizam dinlemiyor.

mesaj gönder