1. almaya çalışırsanız pişman olabilirsiniz benim gibi. dur anlatayım;

    geçen yine hatunu eve atacağım. tabii öncesinde bir kaput falan alayım dedim, akşama hazırlık mahiyetinde. bir ay boyunca herhangi bir gelgitim olmamıştı, avını parçalamayı bekleyen aç bir kurt gibiydim diyebilirim. hatun bana ölüyor tabii, herkül gibi adamın ne de olsa. güzel bir hazırlık şart.

    neyse fazla uzatmayayım, girdim markete, aldım bir durex boom, kasaya taraf gururlu adımlarla yürüyorum, elimdeki durex'i gören kızlar ne kadar da seksi bir erkek diyerek arkamdan fısıldaşıyorlar, adeta çıldırıyorlar. tabii ben yüz vermiyorum hiçbirine, ne de olsa başım bağlı, birkaç saatliğine de olsa.

    derken, kasaya yanaştım, kasiyer gözlerimin içine baktı, beni yiyecek gibiydi resmen, ürünü okuttu, 25.99 tl istedi, verdim 30 tl ve para üstü olarak 4 lira verdi. o dönemler para üstünü alın falan diye çok feci gaza getirmişlerdi beni, 1 kuruş para üstünü istedim. kasiyer durumu anlatmaya çalıştı, ben dinlemedim tabi, banane banane diye kendimi yerlere atıyorum. kasiyer gıcıklık yaptığımı düşünmüş olacak ki, bir anda sinirlenerek "vermiyorum lan" dedi, sustum, aşağılanmış bir şekilde kapıdan çıkıp parklara attım kendimi.

    kasiyer benim hatundu. vermiyorum dediği şey ise durex veya 1 kuruş değildi, malum şeydi.

mesaj gönder