1. bir ytü'lü olarak yukarıda yazılanı görüyor ve arttırıyorum. ülkenin en iyi üniversitelerinin bahsedildiği gibi pek çok sorunu var. laboratuvarlar -ileride lab diye anılacak- yıkıldı, yerine yenisi yapılıyor, inşaasına lablardan çok daha sonra başlanan caminin dış inşaası komple tamamlandı, lablar hala çırılçıplak, iskelet, taşıyıcı blok ehiekeiehi modunda takılıyor. her şeyimiz tammış gibi mescidimiz varken cami dikiyoruz. işin ilginci kampüste tarihi bir cami var, restore edilmiş şekilde duruyor. onu kullanıma açın aga niye yenisini yapıyorsunuz.

    neyse muhabbet itüden dışarı kaçtı.
    ayrıca adamları mescit kesmiyor, camide kılınca +30% exp falan veriyor heralde.
    üniversite içine yapılacak olan camide megafonlardan 5 vakit ezan sesi vermek ve hutbe dinletmek de absürt kaçar diye düşünüyorum. bu kadarını da akıl edip yapmazlar inşallah diyerek kendi okulumun davutpaşa kampüsündeki cami inşaasını izliyorum. bakalım komşunun başına ne gelecek, hayırlısı.

    azıcık da itü hakkında bilgi gireyim;
    istanbulda ayazağa, gümüşsuyu, maçka, taşkışla ve tuzla olmak üzere 5 kampüste eğitim - öğretim yapan ilim irfan yuvası. bir beşiktaş atatürk anadolu mezunu olarak söyleyeyim, itüye her yıl ortalama 44 öğrenciyle, en çok öğrenci veren lise burasıdır. bu sayıyı 43'le kadıköy anadolu izler. bak yine konunun dışına çıktım. neyse öyle işte.

mesaj gönder