1. 18 ağustos 2016 akşamında youreads fm üzerinden gerçekleşecek olan ilk sanal zirvemizdir. etkinliğe bütün youreads ahalisi çılgınca davetlidir.

  youreads fm ilk anonsunu bundan bir yıl önce zor şartlar altında yapabilmişti. arayüzde birkaç değişim yaptıktan sonra çok kıymetli dj kadromuz dümene geçti, radyo @shaman yönetiminde bugüne kadar geldi. kesintisiz ve kaliteli müzik anlayışından hiç vazgeçmeden 1 yıl boyunca müziğimizi çalabildik. en güzel yanı ise yapabilir miyiz acaba diye çıktığımız yolda kendi kurduğumuz radyonun sıkı dinleyicisi olduk. sayısız dj yayını ve radyo tiyatrosu yayını ile büyük titizlikle hazırlanmış otobotumuz yaman dj ile web radyoları arasında seçilir olabildik.

  yarın akşam bu büyük emeğin ve istikrarın 1. yılını muhteşem bir yayın akışı ile kutlayacağız. tünel sayfamızda hem site ve devam eden projeler hakkında hem de canımız ne isterse o konuda sohbetler yaparak müzik dolu güzel bir gece geçirmiş olacağız. firesiz katılım bekliyoruz, giyinin kuşanın pc başına oturun ve tadını çıkarın.

  not: tünele giriş için chatwing.com üzerinden youreads nickinizle üyelik almalısınız. olmazsa twitter ve facebook hesabınızla da giriş yapabilirsiniz.

  ek: askerdeki djimiz @john mars'a sevgiler.

  yayın akışı:

  saat: 20:00 @entel piposu - 80'ler dönemi, yabancı.
  saat 20:30 @otello - klasik müzik ve opera film seçkisi.
  saat 21:00 @night whatchman - rock
  saat 21:30 @merc - rock
  saat 22:00 @bona dea - love songs
  saat 22:30 @shaman - disco
  saat 23:00 @pireli şarkı ve @tembel adam ortak yayını - türkçe aranjman
  abi

mesaj gönder