1. tek bir kadın komplike değildir. bir kadının elinden telefonunu alın whatsappa giremesin, bakın bakalım kadınları anlamak ne kadar kolay. olayı karıştıranlar kız whatsapp grupları. sizin yanınızdayken her şey iyi güzel gibi davranan kız arkadaşınızın sizden ayrıldıktan birkaç saat sonra trip atma sebebi, kız arkadaşınızın aklının ucundan geçmeyecek ihtimallerin o gruplarda konuşulması.

    tamam hadi kız whatsapp grubu etkilemiyor diyelim. kadınların neredeyse tamamında yüksek bir ego var. yıllardır yaptığım gözlemler bunu gösteriyor. egosu olmayan kadın neredeyse görmedim. neredeyse değil hatta direkt görmedim. bir kadının sizi sevdiği için söylediği bir sözün zıttı bir hareketi kısa bir süre sonra yapmasının tek sebebi o egodur. halbuki biz erkeklerin de insan olduğunu bazen unutuyorlar. bir de erkekler onların bu tarz hareketlerini sırf onları sevdikleri için görmezden gelirler, isteklerini gerçekleştirirler. ama kadınlar "bak nasıl istediğimi yaptırıyorum" diye düşünür. şu güçlü kadın muhabbeti çıktı çıkalı böyle. kadınlar güçlü olacağız ayağına erkekleri ezdikçe ezme yoluna gidiyorlar adeta. eşitlik sağlayalım derken üstünlük kurmakta bir beis görmüyorlar.

    yani demem o ki kadınlar komplike falan değildir. bencildirler, egoisttirler, hak etmeyen erkeğe çok değer verir hak edene az değer verirler sonra da "uf anlamıyorsun" derler. ne zaman erkek mantıklı bir şey söylese, "öyle değil işte anlamıyorsun..." tribi atıp işin içinden kurtulurlar.

    feminenlerin ağır saldırısına uğrama ihtimalimin farkındayım. bundan kurtulmak için demiyorum ama ben kendi cinsimi de pek beğenmiyorum zaten. kadınların duygularına hiç önem vermeden sırf onları elde etmek için seviyor numaraları yaparlar, tatlı görünmeye çalışırlar, iyi görünürler falan bir sürü şey.

    edit: imla
    jimi

mesaj gönder