• izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (5.94)
suicide squad - david ayer
dc comics'in suçlulardan oluşan "intihar timi" , şeytani bir planı engellemek için hükümet tarafından bir araya getirilir. harley quinn'in beyaz perde siftahı yapacağı filmde batman ve joker gibi tanıdık yüzlere killer croc, deadshot, katana vb. eşlik edecek.
  1. film standart bir aksiyon janrında, süper karakterlerden oluşan ekiplerin gözde olduğu dönemde yapılması gayet mantıklı. izlediğinde de bekleneni veriyor haliyle, hatta ciddi bir konu/karar tartışılırken, kadraj harley quinn'de sabitlenince 'aha şimdi saçma bişe söyleyecek ve bu komik olması gereken bir replik' diye düşünmeme neden olacak kadar bekleneni veriyor. tabi o düşüncenin üstüne ne söylerse söylesin, komik olmasından ziyade yavan bir etki bırakıyor.

    filme kötü de güzel de diyebiliriz, bu tamamen nereden baktığınızla alakalı. sanat filmi beklentisiyle salona girdiyseniz, dünyanın en kötü filmi bile diyebilirsiniz. ha şöyle güzel güzel kafa yormadan bir hollywood filmi izliyim diye salona girerseniz, tamamen tatmin olmuş bir şekilde çıkabilirsiniz salondan.
    kimbo

mesaj gönder