1. yanlış yazdım diye düşünüyosunuz değil mi bende öyle düşünüp anlam verememiştim ama ülkemde bu da olmuş hem de sorsan çok inançlı olduklarını iddia edecek insanların yaşadığı konyada.
  haber var ama özet geçersem tanınmış birinin oğlu genç zat arabasıyla birini biçiyor istediği raporu alıyor ve cinayetten yırtıyor. Ama yetiyor mu tabi ki hayır üstüne hayatını kaybeden adamın ailesine dava açıp 50bin tl maddi tazminat davası açıyor arabanın hasarı için. söyleyecek çok söz var da neyse
  bu kazayı yapan zatı muhteremin ve çok saygı değer peder beyciğinin hangi makamlarda kimleri tanıdığı ve hangi vasıtayla bu raporu aldığı biraz internette aratılarak bulunabilir kimseyi şaşırtacak bir sonuç çıkmayacak zaten. ( # böyle de bişey var benzer zaten tarihte)
  söz konusu kazanın fotoğraflarına bakıp da az beyni olan bi insan 50 kmlik yasal sınırda gittiğini iddia edip arkadan çarpan şoförü az kusurlu nasıl bulur.
  böyle haberler gördükçe gerçek hayatta da bir dexter olmalı diyorum bazen.

  Edit: ekşisözlükteki başlığında adamın facebook sayfasının fotoğrafı falan var ama o başlığı açan arkadaşa ulaşma şansım ve fotoğrafları buraya koymak için izin alma şansım olmadığı için koymadım
  wtf

mesaj gönder