1. üniversiteyi ilk kazandım, hazırlıktayım.. tabii okul içinde bi arayışları oluyor insanın ama az sayıdaki klüp arasından da hiçbiri bana uygun değil. bir gün yemek yerken falan geldi böyle tarlı bi kız münazara klübümüzün toplantısı var bak mutlaka gel falan.. iyi dedim içimden de münazara ne lan falan diyorum neyse gittim toplantıya..

    bi baktım böyle resmen tam benlik, argüman üretme hastası bi insanım zaten, konu veriliyor savunuyorum ohh mis kürsüde karşı tarafa çemkire çemlire savunuyorum falan kimse de alınmıyor hani böyle stres atıyorum bir yandan ama argümanlarım da öyle ad hominem değil zaten, o yüzden yeni başlasam da alışmakta çok zorluk çekmiyorum. 6-7 ay bir eğitimi bile kaçırmıyorum çok düzenli kalıyorum falan.. bu arada bizim okuldaki klüp hukukların tekelinde resmen. bi ben var mimarlık bir de benim getirdiğim iki kişi daha (mimarlık biri öteki şbp)
    neyse bu şbpdeki mal herkese yavşıyor falan, hukuktakilere yaklaştıkça bana abuk subuk davranıyor benim de çok şeyime değil, öteki arkadaş da çıkıyor işte savunmaya, lan kız iki kelimeyi bir araya getiremiyor, erkenden inemıyor, ben utanıyorum cümle kuramıyorum diyor.. hayır başarılı insanları özel yetiştir tamam ama hani başarılı diye seçtiğin bari ortalama insanlar olsun, konuşmayı bile beceremeyen cümle kuramayan insanlar olmasın..

    neyse aradan zaman geçti işte istanbuldaki okullararası turnuvaya gittim her çalışmasına katıldım şunu yaptım bunu yaptım.. yönetim karar almış bazı kişileri böyle özel yetiştireceğiz diye.. iyi dedim ne güzel okulun biraz adı duyulur. lan isimleri bir açıkladılar yönetimlerin en yakın arkadaşları, ve benim şu iki kelimeyi bir araya getiremeyen arkadaşım çıkınca ben konuşmaya utanıyorum falan diyen. dedim sizin yapacağınız işin gelmişini geçmişi bir daha da gitmedim münazaraya.. münazaradakilerin de hiçbirisi ile konuşmuyorum alayının canu cehenneme.

mesaj gönder