1. kadınlar ve erkekler diye genelleyemeyecek olsak da;

    kadınlar anne olmak ev çekip çevirmek için büyütülür. kardeşi varsa ona bakar, ev işlerine yardım eder, hiç birşey yapmasa dahi bütün gün bunları yapan anneyle beraber zaman geçirir erken büyür olgunlaşır. erkekler pohpohlanarak arkası toplanarak hatalarının üstü kapatılarak büyütülür daha geç olgunlaşır daha geç büyür. kadına denk olgunlukta olan erkeklerin yaşı kadınlardan büyük olur.

    kadın ne kadar güçlü olursa olsun erkeğin ona kol kanat germesini ister, babasından gördüğünü ya da göremediğini partnerinden bekler. güç için deneyim lazım görüp geçirmek, yaşamak lazım.

    kadınlar kendi içlerinde çok büyük bir rekabet halinde.diğerlerinden daha uzun daha fit daha güzel daha çekici daha fit olmak zorundalar. kocaları daha başarılı daha zengin daha romantik daha gösterişli olmak zorunda bunun için de gerekli temeli yapmak zaman alır.

    bir de 35 yaş üstü erkek karizması diye bir şey var. yeri gelmişken söyleyeyim kendinizi yakışıklı bulmuyorsanız bekleyin saçlar hafiften kırlaşmaya başlasın gülümseyince çizgiler çıkmaya başlasın gayet karizmatik olursunuz.

    tabi ki bunlar genellenemez yanında kendinden güçlü erkek istemeyen kadın, 20 yaşında 30 yaşında ki adamdan daha olgun olan adam yok mu var. istisna diyeceğimiz kadar az da değil üstelik ama var öyle kendinden büyük erkeklerden hoşlanan kadınlar sebebi her hangi bir şey de olabilir. bu istek yaş ilerledikçe daha normal görülür.

mesaj gönder