1. birşeyler yapmak için çabalayıp emek sarfeden arkadaşları tenzih ederek belirtmek istiyorum ki, insanların huzurunu kaçıran ilgi budalalarının yaptıklarını onaylar bir tavırla programlarına dahil ederek -konuk almak demeyelim zaten 3-5 kişiyiz şurda- "nasıl oluyo bu trollük abi ya?", "senin ne zaman trolleyip ne zaman ciddi olduğunu nasıl anlarız?"muhabbetlerinin kahkahalar eşliğinde dönmesinden soğuyup uzunca bir süre dinlemeyeceğim oluşum.

    başarılıdır veya değildir, o konuya girmiyorum ama trollük dediğin şey badboy'un yaptığıdır, azrael'in yaptığıdır. dersin ki "bu çocuğun canı ölümüne sıkılıyor belli, insanların canını sıkmadan kendini eğlendirmek için sözlüğün içine sıçıyor, art niyetli olmadığını bilsem de basıyorum eksiyi geçiyorum."

    ama daha dün özgecan aslan başlığına "sabah sabah aklıma geldi ehueheu" yazarak iyice edepsizliği ele almış yazarın sesini işten dönüp kafa dinlerken açtığım radyodan evimin içinde yankılandıracağını sanıyorsan yanılıyorsun sevgili arkadaşım.

    ha bu durum umrunuzda olur mu ? olmaz. sizin umrunuzda olmaması benim umrumda olur mu? o da olmaz.

    kimsenin umrunda olmayacağına göre güzel güzel siz kendi bildiğinizi yapmaya devam edin, ben de kendi bildiğimi yapmaya.

mesaj gönder