1. ykm, Güvenpark'tan sonra Kızılay'da en fazla buluşmak noktası olarak belirlenen dost kitabevinden ^:en fazla itip kakanın en çok fayda elde edebildiği, keşmekeşin hüküm sürdüğü ^ çok daha düzenli ve kapsamlı raflara sahip, ilgili personeli olan başarılı kitabevi. arka bahçesinde çay ya da kahve eşliğinde almayı düşündüğünüz, aldığınız kitap/dergileri inceleyebileceğiniz güzel de bir ortam sunuyor.

    İmge kitabevi aynı zamanda yayınevidir, kendi yayınları vardır.

    ciddi anlamda sabrımı tüketen, sonucu benim adıma hüsran ve öfkeyle biten şu olay neticesinde idefix ve aynı firmanın diğer kurabiyesi olan d&r'dan kat'i suretle vazgeçtim. onlar için bu kararımın etkisi muhtemelen kumsala düşen bir iğnenin bozguncu etkisi kadar olacaktır.^::)^

    arayış esnasında arayüzü ve dolayısı ile albenisi zayıf ama mağrur imge kitabevinin sitesini buldum ve yaptığım siparişe çok kısa sürede ilgili bir şekilde cevap verdiler. arşivi çok geniş, stok durum bildirileri güncel, üstelik düşünbil gibi dergilerin eski sayılarına da indirimli fiyatlarla ulaşmak mümkün. Bundan sonra bu siteyi deneyeceğim, Zarı atıyorum.

mesaj gönder