1. sözlükte bir önceki günün en beğenilen yorumlarının gösterildiği bölüm.
  ciddi ciddi sürekli takip edip listeye giremeyince hırsından insanlara sataşanlar var. ne diyeyim bilemiyorum ama umarım bu kadar meraklı olanlar da istedikleri gibi bol bol bu listeye girer :) basit bir liste için kalp kırmaya değer mi? zaten çoğu da çoklu hesap olsa kaç kişiyiz ki şurada? hee ben kim ne der sallamıyorum birkaç değer verdiğim insan haricinde o ayrı ama diğer yorumu örnek gösterilen ya da künefeden bahsediyor diye eleştirilenler alınabilir bu yemek yorumlarına takanlara. ergen gibi davrananlardan değil de olgun insan gibi davrananlardan olmanız dileğiyle.

  edit: ergenlikten vazgeçemiyor bazıları sanırım. 90 küsür en beğenileni 80'e düşürmüşler. ben kimleri muhattap almışım böyle. kendime kızdım şu an. işsizler ya :d eksileyin eksileyin. heyecanlı oluyor :)

  vasıfsız bir kalemi olup da en beğenilenlere girebilen yazar.^:artık ne hikmetse^
  "sürekli takip etmek" deby stalklama alanı değil, 'sitede o gün kayda değer ne olmuş nereye baksam ki'nin cevabıdır.
  "listeye giremeyince hırsından..." maalesef yanlış anladın. suç bende, dur bilale anlatır gibi anlatayım. yoksa o da mı komplike olur? daha da mı basitleştireyim?
  vasıfsızca yazılan kitap yorumlarının eksilenmesi belki de yorumlarının o kitaplara küfür etmesindendir. yani bir kitabı okuduktan sonra bence herkesin okuması gereken bir kitap. ortaokuldayken hocamın tavsiyesi üzerine okumuştum. çok etkilenmiştim. özellikle de yaşanmış olması beni daha da etkilemişti. şunu yazıyorsan tüm anladığın, aktarabileceğin bu ise sen kitap okuma. sonra okuma seviyesi yüksek ama zeka seviyesi düşük diyor yabancılar :swh`

  "bu kadar meraklı olan" bence aklı başında her kişinin senin zeka dolu yazılarına ve kültür mottosu ile yola çıkıp yemek tariflerinden hallice olmuş deby e meraklı olacağını sanmam.

  "ben kim ne der sallamıyorum" evet zaten tüm bunlara cevap yetiştirmeler o yüzden. sen hiç takar mısın ki piremses swh

  "ergen gibi davrananlardan değil de olgun insan gibi..." evet olgun insan bir eleştirinin doğruluk payına bakar sonra da doğru ise susar. her yere ben umursamam, beni kıskanıyorlar yazmaz. ah bu ergenler di mi?

  "90 küsür en beğenileni 80'e düşürmüşler" evet sen hiç takmayıp hiç umursamıyorsun. ama her şeyin çetelesini tutmuşsun. yok canım kim dedi? sen hiç ciddiye almazsın bu ortamları swh

  not: bilalden daha alt seviyedekilere anlatır gibi anlattım. zaman kaybı ama birkaç saniye boşluğum vardı.
  `

mesaj gönder