1. kendisine zeka seviyesinin el verdiği ölçüde kendince laf söyleyen yazarımsılarla muhatap olmama kararı almış yazar. hangi hesaplarından bana saracaklarını şaşırmışlar. trollerle cidden uğraşamam. işte çoklu hesap kullanımı olmasın diye boşuna demiyorum :) sizin işiniz de zor. bir ondan eksile, bir bundan sataş. benim hatam bazılarını insan olarak görüp troll de olsa muhatap alıp o başlıkta cevap yazmak oldu sanırım. laf söyleyenlerin yazılarına da bakıyorum ve bana bir gülme geliyor. bazı yazarlar da eleştiren kişilerin troll olduğunu anlamadan ve onların yazdıkları yazılara bakmadan cevap yazıyor ciddi ciddi. ne yazmışsınız ki benim verdiğim birkaç yemek tarifini eleştiriyorsunuz? anket ve yazar başlıkları :) atom parçalamışlar sanki :d
    benim zaten burada sevdiğim üç, dört kişi ya var ya yok. bazılarının içi pis olabilir ki onlar zaten düşünceleriyle görüldüğü üzere kendilerini belli ediyorlar. beni bilen biliyor. bir insanın aile terbiyesi alması, yetiştiği çevre gerçekten çok önemli. hep söylerim. önemli olan çocuk sahibi olmak değil. o çocuğu insanlara karşı saygılı ve sevgi dolu yetiştirmektir. ne yazık ki bazı aileler ne yaparsa yapsın sonuçları böyle oluyor. hayatta hiçbir şeyi başaramamış insanlar buradan kendilerini bir şey sanıp üstünlük kurmaya çalışıyorlar. gülünç duruma düşüyorlar ki o da ayrı bir komedi.
    buranın tek sorunu daha önce de belirttiğim üzere troll çokluğu ve açtıkları birden fazla hesaplarla yazdıkları seviyesiz yazılar. işte onları da muhatap almazsak sorun kalmaz diye düşünüyorum :)
    son olarak, trollcülük oynayanlar istediğiniz gibi yazmaya devam edin. herkesin yaptığı sadece kendi seviyesini gösterir. yemek tarifi de yazmaya devam edeceğim, siyasi konularda da yazmaya devam edeceğim. eksilerinizi bekliyorum ama. darılırım bak sonra ;)
    bir de meta sözlük göçmeni tarzında başlıkları açan trollerin eski meta sözlük yazarları olması. bakın bu bir dramdır :)

mesaj gönder