1. youreads bünyesinde öğrenci yazarların çokluğunu gözlemlemem sonucunda kaynak oluşturmak amacı ile açtığım sanal ortamdan para kazanmanın işleneceği başlıktır efenim.

  Şimdi öncelikle emeksiz yemek olmaz, eğer bizler de internet içerisinde tüketim ağından ziyade üretim ağına katılırsak pek tabii gelir elde etmemiz mümkün.

  1- Adsene ile Gelir

  Bu gelir yönteminde bir web sitesi oluşturarak google amca ile reklam anlaşması yapıyoruz, sitemizde yayımlanan reklamlardan paralar kazanabiliyoruz. Güzel bir emekle 2-3 ay içerisinde düzenli gelir elde etmek mümkün.

  2- Youtube

  Anlatmama gerek var mı bilmiyorum ancak atı alan üsküdar'ı geçti efenim, youtuberlar içerik üreterek deli para kazanmaktalar. Özgün olmasına ve kendinize ait bir kitle oluşturmaya dikkat ederek bir doktor maaşından fazlasını elde edebilirsiniz.

  3- Sosyal Medya

  Facebook, Twitter, İnstagram vb mecralarda geniş kitlelere hitap ediyorsanız bol takipçiniz varsa reklam alarak para kazanmak mümkün.

  4- shutterstock

  Özgün fotoğraflarınızı müşteriler ile buluşturan bir site bu. Satılan fotoğraflardan kendisine komisyon alıyor lakin pastanın büyük bölümü sizin.

  Bunların dışında herkesin yapabileceği günlük ufak gelir elde edilebilecek işler de var tabi ki.

  Misal ;

  Mail okumak,
  Reklam Tıklatmak
  Reklam İzlemek
  Anket Doldurmak
  Komisyon ile ürün satmak
  Link Kısaltmak

  gibi gibi.

  mrbigo sizler için sundu efenim.

  Son olarak da ben sadece aklıma gelen, ana alanları yazdım. Yapabileceğiniz onlarca farklı iş bulunmakta, internetten araştırarak erişebilirsiniz. Örneğin şu sitede internetten para kazanma hakkında yığınla makale var, detaylıca neyin ne olduğu anlatılmış, aralarından size uygun olanı seçebilirsiniz.

mesaj gönder