1. "bildiğinizden daha fazlası" sloganıyla çıkan yeni internet gazetesi, gazeteduvar.com ile birlikte büyük bir açığı kapatacağı düşünülüyor. kapatılan gazetelerin yazarlarından bir kısmı bu platformda yazacak, ön yargıyla yaklaşılmazsa herkes için faydalı olacaktır. genel yayın yönetmenliğini bence türkiye'nin en tarafsız gazetecisi ve hala bir muhabir heyecanıyla, geçirdiği kazaya rağmen, gazetecilik yapmaya devam eden celal başlangıç yapıyor.

    doğru bilgiye ve tarafsız yoruma ihtiyacın olduğu bugünlerde büyük bir cesaret örneği olarak ders alınması ve takip edilmesi gerekiyor. karşı çıkabilirsiniz, nefret edebilirsiniz fakat yazı ve okuma üzerinden yargılamaların yapıldığı bu otoriter sistemde nefes alma alanı olacaktır, ve okumak kimseye zarar vermeyecektir.

    yaklaşık yazar kadrosu
    ahmet nesin, ahmet tulgar, ayşe düzkan,ishak karakaş, baskın oran, canan kaftancıoğlu, celal başlangıç, doğan özgüden, ergün babahan, fehim ışık, hülya gülbahar, ihsan eliaçık, inci hekimoğlu, ışın eliçin, koray düzgören, melda onur, nazım alpman, ömer faruk gergerlioğlu, orhan alkaya, ragıp duran, ragıp zarakoğlu, sezin öney, yavuz baydar, yetvart danzikyan, yıldırım türker

    http://www.artigercek.com

mesaj gönder