1. (bkz: galatasaray liv hospital) başlık bulunamadı.
  (bkz: beşiktaş integral forex) başlık bulunamadı.

  e çocuklar da haklı başlık bile açılma gereği duyulmayan takımları olunca burada ROI filan tartışıyorlar.

  çok büyük yatırımlara örnek olarak da şuanda kadrodaki hemen hemen hiçbir oyuncu tarihinde final4 görmemiştir...

  voltran editi: nick name üzerinden laf sokmak da güzel bir kafaymış valla. bu tip bebeler - ben de angaralıyım hemşo - gerçek hayatta da karşısındakine cevap veremeyince "suslan kepçe", "dört göz" vs. gibi fiziksel eksiklikler ya da farklılıklar üzerinden konuya girip sonra kendilerini "çok da güzel cevap verdim laaa" diye tatmin ederler. ha çok merak ediyorsan nickimle alakalı bak burada da yazdım hatta varsa güzel bir fikrin alırım. en çok da bunu yapanın moderatör olması ayrı bir güzel olmuş. yazdıklarımı istediğin kadar eleştir hatta kız, cümlelerimizle kavga bile edelim de nick üzerinden laf sokmak nedir allasen? oldu mu yakıştı mı hiç bir ankaralıya ...

  şimdi müsadenle ben senin nickinle ilgili komiklikler yerine yazdıklarına değineceğim; fenerbahçe ülker'in final4 a kaldığı bir günde bu başlığa gelip "tebrikler ama..." ile başlayan cümlelerinizdeki tebriklerin ne inandırıcılığı oluyor ne de değeri. yalandan bir tebrik sonra başarıyı küçümseyen hipotezler, bunu bulamayıp şikespor ülkerspor triplerine girenler de var ki onlar oluşumunu tamamen tamamlamış zaten.

  şöyle ki sevgili voltran sporda her parayı basan f4'e kalacak olsa emin ol o iş fenerbahçe'ye kalmazdı. hani bunu diğer spor dallarından da bilebilirsin diye tahmin ediyorum ki moderatör olmuşsun spor bölümüne.

  goudelock demişsin mesela , kendisi eurocup'tan geldi ve geldiğinde de dünya kadar eleştirildi ama sen bundan bi habersin anlaşılan yoksa bizde para gani basar parayı alırdık kim istersek değil mi?

  ve diğer saydığın oyucuların hepsi cidden çok makul bedellere transfer edildi ve maaşları da katma değerlerine göre çok düşük. semih var ki şuanda efes'ten adamı yaka paça kovmadılar mı? son maçı izledin mi - sanmam - ama işte bu para ile yapılabilen bir şey değil.

  ha son olarak sponsorluk işinde ilk anlaşmayı ülker'in alt markalarından cola turca ile yapan beşiktaş'tır, ve ondan sonra fenerbahçe gelmiyor biliyor musun bu sefer de galatasaray geliyor oda yine aynı grubun yine alt markalarından cafe crown ile anlaşma yapıyor ve biliyor musun o sıralar fenerbahçe'nin hiçbir anlaşması yok. gel gör ki yine en iyi kadrolardan birine sahip. En son da ise fenerbahçe yine rakiplerinin aksine en iyi anlaşmayı yaparak ülker'le anlaşma sağlıyor... üç nokta koyuyorum bundan sonrası senin uzmanlık alanın olarak romantikliğim ve serseriliğim ile başlayıp devam edersin. biz de bu sırada madrid'de oluruz kısmetse...

mesaj gönder