• izledim
    • izliyorum
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (9.43)
the office
the office emmy ve altın küre ödüllü komedi dizisi. nbc kanalında yayınlanmaktadır. steve carell, rainn wilson, john krasinski, jenna fischer, b.j. novak dizide rol alırken dizinin yapımcılığını ricky gervais, stephen merchant ve greg daniels üstlenmiştir. dizi, dunder mifflin adındaki bir kâğıt şirketinin scranton şubesinin ofisinde yaşananları konu almaktadır.
  1. son sezonlara doğru artık bi' komediden çok sabah 9 akşam 5 birlikte olduğunuz iş arkadaşlarınızın hayatını izlemek gibi bi hal aldı. gülmekten çok gülümsemek olmaya başladı dizi. micheal'ın hallerini olağan karşılamaya, dwight'ı kendi halinde doğal bulmaya başladık. dizinin kalitesini belli eden ufak detaylar bunlar. geçenlerde 2. kez izledim ve ilk seferimden çok farkı olmadığını anladım. biraz unutmaya yüz tutarsam 3. defa da izleyebilirim. sanırım ne kadar çok izlerseniz o kadar seviyorsunuz.

    açıkcası bu dizi, benim sıralamamda en üstlerde kendine yer buldu. zaten daha çok komedi dizisi izlemeyi seven biriyim. bundan sonra da it's always sunny in philadelphia vardır. bu iki diziyi sevmeyenden adam olmaz. hadi bakalım.

mesaj gönder