1. bir platformun içerisinde muhalif yahut hakkını arayan kişilerin yazılarının yayınlanması oranın üst yönetiminin de böyle olduğunu göstermez. ekşi yönetiminin bu ilk olayı değil daha önce de bu şekilde engelleme, uçurulma, sansür gibi yasaklayıcı zihniyet içeren uygulamaları ile insanları çileden çıkardılar hala aynısın yapmaya devam ediyorlar.

    kısaca sorunun ne olduğu ile ilgilendiklerini sanmıyorum tek dertleri herkes yazsın daha çok yazılsın ama bizim izin verdiğimiz sınırlar içinde olsun gibi bir tutum mevcut. çoğu zaman gündem olan hatta binlerce entry alan başlıkların sadece ekmeklerine yağ sürdüğü için orada bulunmasına izin vermeleri ama çıkarlarına ters gelecek en ufak durumda direkt sansür uygulamaları da bu tutumun bir parçasıdır.

    koru hastanesi rezaletinde takındıkları tutum ise ciddi anlamda alçakça. hastane yönetimine değil de atıyorum otopark görevlisine gösterilen bir tepki olsaydı susup kuzu kuzu izlerler daha çok gündem olması için çaba bile gösterirlerdi.

    zoraki tanım; doğum için tercih etmeyin dediğim hastane hatta başka sorunlar için de gitmeyin çünkü yalancı, sahtekar ve insan hayatını önemsemeyen doktorlar mevcut umarım adalet yerini bulur ve hepiniz cezanızı çekersiniz.
    özet: https://i.hizliresim.com/JaP135.png

mesaj gönder