1. anadolu grubu'nun şark kurnazı bakkalı. kaçtır alışverişe gidiyorum, kuru bakliyattan tutun, dondurulmuş gıdaya kadar etiket fiyatının üstünden en az 1-2 lira arasında fiyat farkı oluyor. ilk olayı yaşadığımda düzgünce etiket ve kasa fiyatı arasında 2 lira fiyat farkı olduğunu belirttim, dilenci muamelesi gördük neyse dedik alıp çıkalım, bir daha gittim yine aynı olay etiket ve kasa arasında fiyat farkı var ses etmedik aldık, bugün gittim etiket ve kasa fiyatı arasında üç lira fiyat farkı var belirttim ve reyon görevlisini çağırıyor reyon görevlisi elinde etiket doğru fiyat diyor, en sonunda ürünün oradaki etiketi kaldırmaya yelteniyor, fotoğraflıyorum ve kasaya gidip ürünü zorla etiket fiyatı üzerinden alıyorum. bir de ilk dediğinizde yalancı muamelesi görüyorsunuz. üçtür üç farklı ürün alıyorum ve etiket ile kasa fiyatı arasında altı lira fark var. bu kadarı tesadüf olamaz, kesinlikle müşteriyi kandırma odaklı çalışıyorlar. normalde girmiyorum, alışveriş yapmıyorum çevredeki diğer marketlerde bulamadığım ürünleri alıyorum.
    alkol reyonundan alışveriş yapmadım ama yapanlara hırsız muamelesi yaptıklarını çok gördüm hemen güvenliği o bolgeye yönlendirme neyse ki şimdi çözüm bulmuşlar alkol reyonuna da kasa kurmuşlar.
    anadolu grubu'nun istanbul bölgesinde çalışan bir arkadaşım bu grubun özellike küçük şeylerle müşteriyi yolma amaçlı çalıştığını ifade etti ve müşteri şikayet ettiğinde de hemen hatamızı telafi edelim diye geri dönüş sağlarlar. ama tahmin ettiğiniz gibi şikayet eden müşteri sayısı düşük.

mesaj gönder