1. iktidarın direkt savaş açtığı gazete. değil ülkenin gelmiş geçmiş, dünyanın gelmiş geçmiş en saçma iddianamesi ile yargılanıyor bu gazetenin yazarları.

  örnek vereyim; fetö ile ilişki kuracağım diye olmadık şeylerden biri, akin atalay'ın evine parke döşetip ucretini eft ile gönderdiği sirketin sahibinin oğlu fetö ile iş yapıyormuş. akın atalay fetöye yardım etmiş olmuş. bunun gibi onlarca örnek var.
  bi tane daha; bülent utku 13 yil once avukat erol dora ile birlikte çalişmış, erol dora da milletvekili olduktan sonra milletvekili pervin buldan'a para göndermiş ve burdan bülent utkunun pkk ile ilişkisi kurulmuş

  iddianameyi hazırlayan savcı fetöden müebbetle tutuksuz yargılanıp görevine devam ediyor ve fakat bir gazeteciyi subliminal mesaj vermekten tutuklayabiliyor.

  bütün dünya gazetelerinde olan bu dava havuz medyasinda ve sözcüde yok. olmaz çünkü bir utanc kaynağıdır. fransiz liberasyon ozel ek cıkardi bu dava için.

  isimsiz bilirkişilerden iddialara yıllarca dalga gecilecek bir metin bu iddianame. fetö yargıdayken ergenekon davalarinda sahte delil uretip iddianamede tutarlilik yaratiyordu, simdi ise bunu bile becerme derdinde degiller, tek dertleri sizi iceri atacagiz butun gazetecilere gozdagi verecegizdir.

  basin ozgürlüğu sadece basıni ilgilendirmez, ayni zamanda halkın haberalma özgürlügüdür.

  bunları yapanlar bir gün hesap verecekler.

mesaj gönder