emrah serbes

Kimdir?

emrah serbes, (d. 1981, yalova, türkiye), türk yazar.

zaman zaman birgün gazetesi için söyleşiler yaptı, radikal 2 için tiyatro eleştirileri yazdı. hayvan dergisinin ankara temsilciliğini yaptı. bu dergide ahmet inam ve cengiz güleç ile düzenli olarak gerçekleştirdiği sohbetleri "şen profesörler: metaforla saadet olmaz" (say yayınları, 2006) adıyla kitaplaştırdı. "her temas iz bırakır" adlı ilk romanı iletişim yayınlarından çıktı. "son hafriyat" isimli ikinci romanı şubat 2008 yılında iletişim yayınlarından çıktı. ayrıca "her temas iz bırakır" romanı almanca'ya çevrildi. yazarın ilk öykü kitabı "erken kaybedenler", haziran 2009 itibariyle kitapçı raflarındaki yerini aldı. bir süre daha farklı tarzlarda yazılarını sürdüreceğini belirten yazar, polisiye yazmaya devam edeceğini de ifade etmiştir [kaynak belirtilmeli]. ayrıca behzat ç. adlı polisiye dizisinin 10 bölümde bir senaristliğini yapmaktadır. son olarak behzat ç. seni kalbime gömdüm filminin senaristliğini üstlenmiştir.
  1. emrah serbes'in tüm bu açıklamalarını boşa, taça çıkaran şöyle bir ayrıntı var ki; savcılık sürücü koltuğu tarafında ki hava yastığından yaptırdığı kan tahliliyle aracı kullananın emrah serbes olduğunu emrah serbes'in söz konusu açıklamayı yapmasından daha önce tespit etmiştir.

    savcılık şimdi vücutta kalan izlerden 5 gün öncesinin madde tespitini de yaptırırsa, ki bu teknik olarak mümkün, o zaman vicdan çok önemli bir şey olacaktır.

mesaj gönder