• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (0.00)
it s okay that's love
orjinal adı, gwaenchanha sarangiya olan 2014 yapımı tv dizisi...
oyunculukları, jo ın-sung , gong hyo-jin , sung dong-il , lee kwang gibi yıldızlar kadrosu tarafından paylaşılıyor. özellikle gong hyo-ji'in fan'ı olduğumu söylemem lazım, dünyanın 8. harikası bence.
bundan sonra dizi ile ilgili spoilere girebilirim, o yüzden spoi takıntılıları başka sayfaya alalım.
 1. amerikan dizilerinin çooook uzun yıllar sürmesinden mütevellit, genellikle 16-20 bölümlük, tek sezon kore dizilerine attık efem. bence ergen dizilerinin yanında, çok iyi işler çıkaran, sağlam mesajlar veren dizileri mevcut.
  bunlardan birisi kesinlikle bu dizi. 8,3'lük imdb puanını sonuna kadar hak ediyor.

  bu dizide, jang je yol , çok zengin kitap romancısı ve dj rolünde. çok popüler bir kişi, bende dahil herkes hayranı. ancak kendisinin obsesif-kompulsif bozukluğu var ve bu sebeple sadece tuvalette uyuyabiliyor. annesi kardeşi ve tatlı psikiyatri uzmanımız ekseninde bir hikayeye girişecek.

  ji hae-soo ise bir hastanede, tatlı psikiyatri uzmanı. annesinin babasını aldatırken öpüşürken görmesinden beridir. seks korkusu olan, erkeklerle öpüşme düşüncesi bile, kusmasına neden olan, güvensizlik hastalığına sahip bir kadın. yolu jang je yol ile kesişecek.

  bakın arkadaşlar bu dizide yan roller var , ve bu yan rollerdeki kişiler aslında senin benim gibi insanlar ve herkesin; doktorundan hastasına, hastasından ev arkadaşına kadar psikolojik sorunları var ve nevrozlu kişiler.
  bu sebeple , ''ulan bizimde var belki haberimiz yok'' demenize sebep olabiliyor.

  toplumda engelliler, belli bir empati ve sempati görürler. insanlar onların hayatlarını kolaylaştırmak için genelde her şeyi yaparlar.
  ancak, toplumda bunun bir istisnası vardır; akıl hastaları...
  akıl hastaları toplumdan ne bir empati görür, nede sempati. onları görünce fellik fellik kaçarız.
  kaçacak yer ararız, uzak dururuz.

  işte , bu dizi bu konudaki bakış açısını, ve ön yargılarımızı yıkmamızı sağlayacak, sıcacık bir dizi.
  8,3 lük imdb puanını sonuna kadar hak ediyor.
  şiddetli ve hiddetli bir biçimde tavsiye ederim.

mesaj gönder