1. halihazırda alfa'da olan, co-op versiyonu için hosting + locked save sistemiyle çalışan hayatta kalma temalı bir steam oyunudur.

    açılışta hemen sağınızdaki çocuğunuz ile bir uçakta seyahat etmekte, daha sonra uçağınızın bilinmeyen bir adada bilinmeyen bir ormanın ortasına düşmesiyle maceranın göbeğinde kendinizi bulmaktasınız. İçinde çok farklı dinamiklerin olduğu, yüzlerce eşya varyasyonu, kendi barınağınızı, hatta salınızı yapmanızı sağlayan customized building sistemi ile oldukça çekici bir oyun. Ancak belirtelim ki tek başınıza oynamayı seçerseniz hem savunmasız, hem de iş gücünden oldukça mahrum kalacağınız bir serüven olacaktır.

    Beta için ben ve arkadaşlarım beklemedeyiz. Ara sıra skype ile oynamaktayız. Birlikte sahiden keyifli oluyor. yenilikleri güncel şekilde takip etmek isteyen oyuncular için : http://survivetheforest.com/ - buranın yanı sıra oyun içerisindeki eşyaların yerlerini, daha önce keşfeden oyunculardan öğrenebildiğiniz forumlar var. minik bir araştırma kafidir.

    oyun betaya geçtikten sonra yanılmıyorsam gerçek oyuncuların birbirlerine karşı da savaşabildikleri, tıpkı h1z1 ve onun öncüsü dayz tadında bir sistem olan "multiplayer" modu hayata geçecek ve sağlamlaştırılarak çokça oyuncuya güzel bir tecrübe sunacaktır.

    arkanıza dikkat edin !

mesaj gönder