1. http://www.filimadami.com Adresinde ulaşabilecek kendi deyişleriyle nev'i şahsına münhasır sinefil cemiyetidir. Oldukça eğlenceli ve bir o kadar kolay kullanımı ile yıllardır başucumdur. Gerçekten de film oburları için bulunmaz nimettir. Ayrıca film listeleri de bir harkadır.

  Kendileri siteyi şu şekilde anlatmışlar:

  İ. Basit, kafa karıştırmayan ve sayfalar arası gezinimi kolay olan bir site.

  ii. Kullanıcısına değer veren ve reklam değil film gösteren bir site.

  iii. Fark yaratacak bölümleri..

  -Arşivleme Sistemi (film koleksiyonunuzu arşivleyin, arşivinize çevirimiçi heryerden ulaşın, arşivinizi arkadaşlarınızla paylaşın.
  Film izlemek istediğinizde arşivinizdeki filmlerde arama yapın ve filminizin nerede olduğunu biz size söyleyelim.

  -BiCevapArıyorum (merak ettiğiniz sorulara cevap arayabileceğiniz bir bölüm.)

  -Pop-Corn (aramaya güvenin gerisini bize bırakın.)

  -Meraklılarına her filmin sayfasında "Meraklı Ol" butonu.
  Gizem dolu bu butona tıkladığınızda o filmi kimin izlediğini, izleyeceğini, başucuna eklediğini, karantinaya aldığını ya da arşivlediğini görebilirsin.

  -Şansıma Güveniyorum (rastgele bir film önerir.)

  -İstatistikler ('en' ler.) (test edin.)

  -Olan Biten (günlük haber akışı)

  -Kendi film sayfanızı çevirimiçi tüm arkadaşlarınızla paylaşın. Bugüne kadar kaç film izlediğinizi, yakın zamanda hangi filmleri izleyeceğinizi, ba

  Filimler sayfasındaki linkler ne işe yarar? (sadece üyeler görebilir.)

  Görüntülediğiniz film ile ilgili internet üzerindeki çevirimiçi kaynaklara bir tıkla kolayca ulaşmanızı sağlar. Örneğin; Matrix filmine önizleme yaparken , bu sırada EkşiSözlük'te Matrix hakkında nasıl yorumlar yapılmış bakabilirsiniz ya da VikiPedi'de film hakkındaki daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz ve aynı şekilde IMDB'ye bakabilirsiniz. Ayrıca filmin türkçe altyazısına ulaşmak için DivxPlanet ve Türkçe Altyazı sitelerine direkt olarak ulaşabilir, bunula birlikte filmi arşivinize katabilmeniz için gerekli ve alanında kendini kanıtlamış sitelere de ulaşabilirsiniz.

mesaj gönder