1. fenerbahçe'yi şikeyle itham eden savcı yurtdışına kaçmıştır. ceza veren uefa başkanı şikenin tillahını yapmış ve yakalanmıştır şu an görevinin başında değildir. aziz yıldırım ne şikesi kardeşim memleket elden gidiyor demiştir. bu işin içinde cemaat var demiştir ve 1 yıl sonra paralel yapılanma olayları ortaya çıkmıştır. yaklaşık 3-4 gün önce ise sözde şikenin zaman gazetesi binasında kurgulandığı mahkemece tespit edilmiştir. şikesi avrupaca onanan fenerbahçe sadece polis tapelerine dayanılarak yargılanmıştır. o dönem fenerbahçe'nin 17 de 17 yapacağına inanmayanlar trabzonspor'un bu kadar başarılı olabileceğine inanmıştır.
    bütün bunlara ek olarak fenerbahçe 1-2 maç haricinde bütün maçlarında rakiplerine karşı güç bela kazanmıştır. fakat aynı rakipler trabzonspor'a karşı aynı performansı göstermemiştir.
    ayrıca bizi şikeyle itham eden sarı kırmızı renklere gönül vermiş taraftarlar da malatya'ya giden şahinleri,fenerbahçe- denizlispor şampiyonluk maçında 20:45'i bekleyin diyen adnan polat'ı açıklayamaz.
    hele hele cemal nalga olayına hiç girmiyorum. ancak kendilerine sorarsanız şikeye bulaşmamış klübüz derler.
    edit: o dönem türk mahkemelerine inanlar, fenerbahçe'nin suçsuz olduğu ortaya çıkınca inançlarını kaybetmişlerdir.
    rvp

mesaj gönder