1. eskiden lisede okuldan kaçıp dota oynardım, dota2 ve lol henüz çıkmamışken, sonra lol oynamaya başladım üniversitenin ilk yıllarında.. dota2yi malesef çok oynayamadım çünkü bilgisayarım ısındıkça fps düşmeye başlıyordu. ama yinede az çok biliyorum. ben en azından kendime ait artı ve eksileri yazabilirim

    dota2 - lol'a göre daha iyi bir oyuncu kitlesi var gibi (gerçi çok kötü bi rus kitlesi var herkes ruslara nefret kusuyor) - grafikler çok daha iyi, sıkı düşünülmüş çok uğraşılmış vs. fakat çoğu bilgisayarda grafikler kasıyor fps düşüyor, oyun zevki kaçıyor. ayrıca benim için en en en en kötüsü dota oyuncuları antimage oynarken antimage gibi antimage görmek istiyor. en azından tiplerini biraz daha benzetmeye çalışabilirlerdi.. ayrıca telif yüzünden orjinal isimlerini kullanamamaları da üzdü.

    lol - oyun kesinlikle dotaya göre çok daha akışkan. hem grafikleri düşük hem de oyun mentalitesi olarak çok akıcı ve bu çok iyi. ama grafikler biraz çizgifilm tadında dota oynadıktan sonra malesef.. ayrıca internet kafede ayakları sandalyeden yere değmeyen 7-12 yaş grubunda çok çocuk var bu oyunu oynayan. bakmayın çocuk olduklarına ana bacı küfrediyor veletler. siz siz olun türkiye serverina bulaşmayın euwestte felan kalın.

    sonuç olarak ikisi de iyi oyun güzel oyun.

mesaj gönder