• izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (6.53)
avengers; age of ultron - joss whedon
ilk filmin başarısının ardından ikinci film için kolları sıvayan avengers ekibi bu filme bütün kahramanları dahil ediyor; bu kez thor, iron man, kaptan amerika ve hulk'ın yanısıra hawkeye, nick fury ve black widow da maceraya katılıp sürprizini koruyan beklenmeyen düşmanlara karşı savaşıyor. bu kez hiç olmadığı kadar aksiyonlu bir macerayı vadeden film, her bir kahramanın kişisel yaşamına ve aralarındaki ilişkilere vurgu yapmayı hedefliyor. iron man, barışın sağlanması için bekletilen bir sistemi yeniden başlatmak ister fakat işler hiç de umduğu gibi gitmez. bunun üzerine thor, kaptan amerika, hulk, nick fury, black widow ve hawkeye yeniden bir araya gelir. ultron adıyla bilinen james spader ise bütün acımasızlığıyla ilerlemekte ve insanoğlunun soyunu tüketmek için korkunç planlar peşindedir. yenilmezler bir araya gelip savaş başladığında, yeni gizemli karakterler ve gizli ittifaklarla gerilimin dozu iyice artar.
yönetmen koltuğunda tekrar joss whedon bulunurken, başrollere jeremy renner, scarlett johansson ve samuel l. jackson gibi üç yeni isim katılıyor.
  1. marvel ın bu seneki blockbuster filmlerinden biri gelmesini sabırla bekliyoruz. ayrıca eğer bu filmi izleyecekseniz marvel ın agents of s.h.i.e.l.d. dizisini de şiddetle izlemenizi tavsiye ederim, çünkü diziyle film bir bakıma bazı noktalarda birleşiyor ve size çok büyük fikir sahibi yapıyor; ilginize^:swh^.
    knfdn

mesaj gönder