1. ne yazık ki zalim bir müdüre sahip okul. adana'nın sofulu toki bölgesinde bir yükseltide bulunmaktadır. buraya sefer yapan mavi canlar, minübüsler çakal çukal takımından şoförler barındırır ki muavinleri dahil olmak üzere tehlikeli insanlardır.

    ayrıca dini baskılar eşliğinde okulda kız ve erkek öğrencilerin bahçede oturmasına kadar karışan birisidir sayın müdürümüz ki artık bu okulda olmadığım için memnuniyet hissiyle doluyum bir mezun olarak. söz konusu müdür okulun açılışından itibaren ilk mezunlarının verildiği tarihe kadar -ve belki de sonrasında da- görevinde olan şahıstır.

    okulun ilk yılında yapımı henüz bitmediği ve yeni eğitim yılına yetişemediği için ilk yarım dönemi melikşah anadolu lisesi'nde okumuş idik. ikinci dönem sofulu toki'de ikamet eden bu okulumuza yerleştik.

    en güzel kızı dönemimde 11.sınıfta okuyan merve isimli öğrencidir. az bakışmadık ama başkasıyla çıktığım için meyletmedim konuşmaya.

    formatı aşma telaşesi yüzünden giriyi sonlandırırken anılarımın depreştiğini ifade etmek istiyor ve gelecekte burayı okuyacak öğrencilere yepyeni okulu onların eskiteceği suçlamasını peşinen yapmak istiyorum. biz bıraktığımızda yepyeniydi yani.

mesaj gönder