1. şu an için hakkında derin yargılarla konuşmanın yanlış olacağı, gelecek aylarda ve yıllarda çok çok başarılı bir kaynak olacağı izlenimi uyandıran internet sitesi.

  fakat şöyle bir problemi vardır, gece modunu açmış olmama rağmen farklı başlıklarda gezinmek isteyince bazen kendiliğinden yine açık temaya dönmektedir. tekrar açıyorum ve biraz sonra tekrar oluyor. en son dün açmıştım, bugün girdim, yine açık temaya dönmüş.

  düzenleme: gece modu'nu aktifleştirdiğinizde tercihinizi çerezlere kaydettiğinden bir sonraki oturumunuzda otomatik olarak varsayılan temaya dönebiliyor. umarız yakında veritabanına kaydedilir tercihimiz.

  güzel bir yapı olması dolayısıyla yorumcusu olarak katkı sağlamak adına bir "olsa iyi olur" listesi yapmak istiyorum. aklıma geldikçe düzenleyeceğim.

  1. bir filmi "izledim" olarak işaretlemeye rağmen "öneri film" kısmında görebiliyoruz. bu düzeltilebilir.
  2. arama barının "getir" butonu gece modunda "mesaj kırmızısı" gibi kırmızı bir buton görünümünde. sürekli mesaj geledi hissiyatı yaratıyor. değiştirilse iyi olur gibi. (benim gibi stylish eklentisi ile halledebilirsiniz bu arada. şu kodu eklemeniz yeterli:
  /* kod */
  .arabutton { background-color:#3d0005;border-color:#3d0005;}
  /* kod */
  3. kategoriler barı çok hoş. ikonlar da on numara fakat üzerine gelince barın büyümesi sitenin görünümünü kaydırıyor birkaç piksel de olsa. bu da değiştirilebilir belki.
  4.(?) bildirimler yok sanırım ya da girilerim hiç oylanmamış? gerçi profilde oylanan var görünüyor ama nedense bildirim kısmına rastgelmedim. eğer yoksa, eklenmesi hayırlı olur.
  5. girinin favorileyenlerine bakınca yazar isimleri görünüyor fakat isimlere tıklayınca yazar profiline gitmek yerine söz konusu giriyi favorilere ekliyor. bu değiştirilse iyi olur.

mesaj gönder