1. buraya ne zaman gitsem kafamın içinde alsancak birinci lig birinci lig alsancak diye bir şey çalıyor, allah belanı versin reklam jingleları.
    cakal
  2. ayrı bir atmosferi,kokusu,rengi olduğunu düşündüğüm izmirimin pek popüler semtidir. burada bulunduğum zamanlar izmirde yaşadığımı en içten hissettiğim zamanlardır, çünkü deniz, yüzleri gülen insanlar ve izmirin büyüsü en güzel alsancakta birleşir, izmirin tadı en güzel burada hissedilir.
  3. gece birden sonra sinyal çekip, sonra kilisenin yanındaki parkta sabaha kadar içip muhabbet çevirmemizle kalmış hep aklımda. pazar ayinine gelen küçük cemaat yanımızdan geçerken papaz da bizi pencereden izlerdi. adamın kapısına cumaya gittim gelicem yazışımızdan şu anda çok pişmanım çünkü daha zekice bir şeyler bulabilirmişiz ama gerizekalı üniversite öğrencileriydik işte. sonra kilise sokağı'ndan, logos'un önünden geçip kordon'a boyoz yemeye giderdik. kordon güzel kokardı o zaman çünkü ahmet piriştina temizletmişti. şanslıyız ki selfie zamanlarına yetişememişiz, hoşlandığımızın gözüne bakardık o manzarada.
    doris